Матрац ортопедичний Латекс дуал нью 90x190 см

ПЕРЕВАГИ МАТРАЦУ ЛАТЕКС ДУАЛ НЬЮ:
Матрац Latex dual new — безпружинна модель ТМ Latex&Kokos. Завдяки комбінації латексу і кокосової койри, поверхня виробу володіє неймовірним комфортом. Дві його функціональних сторони можна використовувати по черзі, залежно від пори року або особистих переваг. Одна сторона м'яка, а друга — середньої жорсткості.
Матрац має й інші переваги:
1. Екологічна чистота і безпека.
2. Ортопедичний ефект і анатомічність.
3. Стійкість до появи хвороботворних бактерій.
4. Повітропроникність і гігроскопічність.
5. Надійність і довговічність.
ВИКОРИСТАНІ МАТЕРІАЛИ В МАТРАЦІ ЛАТЕКС ДУАЛ НЬЮ:
- Натуральний латекс. Наповнювач з молочного соку бразильської гевеї. У міру м'який і пружний, добре тримає форму. Не має живильного середовища для появи пилових кліщів і шкідливих мікроорганізмів.
- Кокосова койра. Матеріал з натурального кокосового волоса. Володіє пружністю, жорсткістю і довговічністю. Не піддається гниттю і не деформується з плином терміну служби.
- Жаккард. Високощільна тканина з жакардовим переплетенням ниток. Не піддається стиранню, добре тримає форму і має приємні тактильні властивості.
Пропонуємо купити матрац Latex dual new та відчути максимальне задоволення від хорошого та якісного сну та відпочинку.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 22 см |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 90х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 90 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | комбінованої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | комбінованої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард з мікрофіброю |
| Сторона чохла 2 | жаккард з мікрофіброю |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 600 міс |
| Наповнення матраца | анатомічна піна; натуральний латекс; кокосова койра;ортопедична піна; спанбонд |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
- Ціна: 20 843,12 ₴

