Матрац ортопедичний Рондо 150x200 см


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ МАТРАЦА RONDO/ РОНДО:
Матрац Рондо — двостороння модель висотою 17 сантиметрів. Обидві сторони виробу володіють помірною жорсткістю. В основі моделі лежить ортопедичний пінний блок.
Матрац має масу переваг:
- Ортопедичний ефект і анатомічні властивості.
- Повітропроникність і гігієнічність.
- Стійкість до появи пилових кліщів і хвороботворних бактерій.
- Жакардовий чохол із синтепоном.
ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ МАТЕРІАЛИ У МАТРАЦІ RONDO/ РОНДО:
- Air foam. Ортопедична піна створена з використанням бельгійської формули і досвіду європейських фахівців. Матеріал відрізняється повітропроникністю, стійкістю до деформації, високими ортопедичними і анатомічними властивостями.
- Жаккард прошитий синтепоном. Високоеластичний матеріал, до складу якого входять еластичні волокна.
Регламентована висота матраца - 17 см. Рекомендоване навантаження моделі - до 120 кг. на односпальне місце. Жорсткість висока. Гарантія - 18 міс.
Пропонуємо купити матрац РОНДО та відчути максимальне задоволення від хорошого та якісного сну та відпочинку.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 17 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 150х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 150 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнення матраца | анатомічна піна;ортопедична піна; піна Air Foam;високоеластична піна |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 1 | жакард із мікрофіброю;синтепон |
| Сторона чохла 2 | жакард із мікрофіброю;синтепон |
- Ціна: 9 393,39 ₴

