Матрац ортопедичний Мейсон Акант 150x190 см


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ МАТРАЦА МЕЙСОН АКАНТ:
Матрац Мейсон– виготовлений на основі ортопедичної піни. Поєднання настилів з натуральної бавовняної вати, овечої вовни, ортопедичної піни з контурною різкою забезпечують матрацу високу ортопедичність та анатомічність. Ефект "зима-літо", завдяки використанню бавовняної вати та овечої вовни, зберігає оптимальний мікроклімат матраца цілий рік.
Матрац має масу переваг:
- Ортопедичний і анатомічний ефект
- Екологічно чистий
- Циркуляція повітря
- Український виробник
ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ МАТЕРІАЛИ У МАТРАЦІ МЕЙСОН АКАНТ:
Для виготовлення виробу використані наступні наповнювачі і тканини:
- Термоповсть - нетканий матеріал, виготовлений із волокон шерсті або синтетичних волокон.
- Піна Ortho Foam -вирізняється високою еластичністю і пружністю.
- Бавовна- м'який і натуральний матеріал, який добре утримує тепло, захищає від холоду і вогкості.
- Спанбонд -нетканий матеріал, виготовлений з тонких полімерних ниток.
- Шерсть - складається з пухових волокон або перехідного волоса
- Синтепон -нетканий синтетичний матеріал з поліефірних волокон.
- Жаккард -дуже міцний і практичний матеріал.З нього легко видаляються плями, якщо використовувати м'які миючі засоби.
Регламентована висота матраца - 20 см. Рекомендоване навантаження моделі - до 120 кг. на односпальне місце. Гарантія - 36 міс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIM |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 150х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 150 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнення матраца | повсть;анатомічна піна; шерсть;термоповсть;ортопедична піна; спанбонд;синтепон;високоеластична піна |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 1 | бавовна; жакард із мікрофіброю |
| Сторона чохла 2 | бавовна; жакард із мікрофіброю |
- Ціна: 11 513,99 ₴

