Матрац ортопедичний Sweet 70x190 см

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ МАТРАЦА SMILE:
Ортопедичні топпери середньої жорсткості універсальні, підходять більшості людей без медичних протипоказань.
Матрац має масу переваг:
- ортопедичний і анатомічний ефект
- екологічно чистий
- односторонній
- симетрична жорсткість
- циркуляція повітря
- гарантія 18 місяців
ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ МАТЕРІАЛИ У МАТРАЦІ SMILE:
Для виготовлення виробу використані наступні наповнювачі і тканини:
- Чохол із комфортного стрейч-жаккарда глибокої прошивки на блискавці – приємна та високоеластична тканина з «дихаючим» ефектом, яка завдяки своїм гігроскопічним властивостям створює оптимальний мікроклімат чохла для матраца, зберігаючи всі найкращі якості жаккарда. Використання синтепону великої щільності надає матрацу об’ємну та пишну структуру.
- Comfort foam – піна з відкритими осередками, яка має високу несучу здатність, і структура якої дозволяє витримувати більш високі навантаження, ніж стандартні марки.
- Elastic coconut – натуральний матеріал із волокон кокосових горіхів, скріплених між собою натуральним латексом. Завдяки такому тандему цей унікальний матеріал має достатню жорсткість і хорошу пружність, що дозволяє якісно підтримувати тіло сплячої людини і розподіляти навантаження.
Регламентована висота матраца - 7 см. Рекомендоване навантаження моделі - до 120 кг. на односпальне місце. Жорсткість середня. Гарантія - 18 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nikelly |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 70х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 70 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард з мікрофіброю |
| Сторона чохла 2 | жаккард з мікрофіброю |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнення матраца | анатомічна піна; кокосова койра;ортопедична піна;високоеластична піна;анатомічна піна |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
- Ціна: 2 638,90 ₴

