Матрац ортопедичний Ortomed Lux 160x200 см (117582)



Переваги матраца Ortomed Lux:
Ортопедичний матрац для медичних центрів Orthomed Lux виготовлений з використанням блоку незалежних пружин «Pocket Spring», захищеного шаром пінополіуретану. Кожна пружина поміщена в індивідуальний чохол і стискається тільки при навантаженні, завдяки чому матрац повторює контури тіла. Прогумована водонепроникна тканина чохла матраца Orthomed Lux відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам, не змінює своїх властивостей під впливом розчинів антисептиків і не потребує дезінфекції.
Матрац має масу переваг:
- ортопедичний і анатомічний ефект
- екологічно чистий
- циркуляція повітря
- гарантія 18 місяців
Використовуються матеріали у матраці Ortomed Lux:
Для виготовлення виробу використані наступні наповнювачі і тканини:
- Тканина прогумована. Чохол виготовлений з прогумованої тканини, яка захищає матрац від проникнення вологи і бруду. Такі властивості матеріалу забезпечують чистоту і гігієнічність вироби в процесі експлуатації, що робить його незамінним в медичних установах.
-
Ортопедична піна - нетоксичний, довговічний матеріал, спеціально створений для поліпшення ортопедичної підтримки вашого хребта. Завдяки високому рівню щільності, тиск правильно розподіляється на різні ділянки тіла, знімається напруга з судин, поліпшується кровообіг і загальне самопочуття під час відпочинку.
- Термовойлок служить бар'єром між пружинним блоком і м'якими шарами матраца, надає виробу додаткову жорсткість і пружність, забезпечує рівномірний розподіл навантаження по всій поверхні виробу.
- Пружинна система «Pocket Spring» - це блок незалежних пружин, який забезпечує ортопедичні і анатомічні властивості матраца. У такій конструкції кожна пружина розміщується в окремому текстильному мішечку, який потім з'єднується з іншими мішечками.
Регламентована висота матраца - 18 см. Рекомендоване навантаження моделі - 130 кг. на односпальне місце. Жорсткість висока. Гарантія - 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OrtoMed |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 18 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнення матраца | повсть;анатомічна піна;термоповсть;ортопедична піна |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 2 | стрейч |
- Ціна: 9 379,78 ₴

