Матрац ортопедичний Dream Line Astra 80х190 см


ПЕРЕВАГИ МАТРАСУ DREAM LINE ASTRA / ДРІМ ЛАЙН АСТРА:
До вашої уваги – ортопедичний матрац Astra із серії Dream Line. У цій лінії матраців використовуються лише якісні еко-наповнювачі та гіпоалергенні матеріали, які безпечні навіть для маленьких дітей. Завдяки цьому, Dream Line - оптимальний вибір для всієї родини.
Ортопедичний безпружинний матрац Dream Line Astra – це поєднання важливих характеристик для вашого комфортного сну. Екологічний наповнювач. Фітотерапевтичні волокна із екстрактом зеленого чаю. Жорсткість, що вважається універсальним вибором для більшості людей. У цьому матраці є все і навіть більше.
Матрац має й інші переваги:
- Поверхня із ортопедичним ефектом.
- Гіпоалергенні та гігієнічні наповнювачі.
- Середня жорсткість.
- Зносостійкий чохол на блискавці.
- Максимально допустиме навантаження – 110 кг.
- Тривалий термін експлуатації.
ВИКОРИСТАНІ МАТЕРІАЛИ В DREAM LINE ASTRA / ДРІМ ЛАЙН АСТРА:
- Стрейч-жаккард - це тканина, що має рельєфну фактуру та гарний тканий малюнок.
- Inter-layer (Захисний чохол із спанбонду) - назва технології виробництва нетканого матеріалу з розплаву полімеру у фільєрний спосіб.
- Green Tea Fiber (Волокна зеленого чаю)
- Ортопедична піна Foam Mix
- White cotton fiber
Регламентована висота матраца – 13 см.
Рекомендоване навантаження моделі – до 110 кг. на односпальне місце
Гарантія – 18 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simpler |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 13 см |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 110 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 80х190 |
| Тип матраца | пружинний |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 80 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнення матраца | повсть;анатомічна піна;термоповсть;ортопедична піна |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 1 | жакард із мікрофіброю;стрейч; стрейч-жакард із мікрофіброю |
| Сторона чохла 2 | жакард із мікрофіброю;стрейч; стрейч-жакард із мікрофіброю |
- Ціна: 2 711,55 ₴

