Матрац ортопедичний Вирій 80x190 см


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ МАТРАЦА ULTRA Вирій:
Матрац-топперВирій - ідеальне рішення, коли потрібно зробити спальне місце більш комфортним. Модель має продумане наповнення у вигляді піни Memory та HR Strong. Така комбінація забезпечує комфортний відпочинок незалежно від зовнішніх факторів.
Матрац має безліч переваг:
- Ортопедичний та анатомічний ефект
- Екологічно чистий
- Сприяє швидкому відновленню сил
- Циркуляція повітря
- Дозволяє скоригувати жорсткість дивана/ліжка
- Унікальний патріотичний дизайн
ВИКОРИСТОВУВАНІ МАТЕРІАЛИ У МАТРАЦІ Вирій:
Для виготовлення виробу використані такі наповнювачі та тканини:
- Memory Foam- піна з ефектом пам'яті адаптується під вигини людського тіла і не чинить зворотного тиску. Завдяки цьому матеріал створює умови, необхідні для максимального розслаблення м'язів.
- HR Strong - спеціальний вид ортопедичної піни, що відрізняється підвищеною щільністю. Матеріал добре тримає форму і надає виріб пружністю.
- Стрейч-жаккард- це м'яка, приємна на дотик тканина, яку легко доглядати. Вона не скочується і практично не меніться.
Регламентована висота матраца – 6 см. Рекомендоване навантаження моделі – до 150 кг. на односпальне місце.
Гарантія – 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 6 см |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 80х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 80 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | комбінованої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | комбінованої жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнення матраца | анатомічна піна; піна Memory;ортопедична піна;високоеластична піна |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 1 | стрейч-жакард із мікрофіброю |
| Сторона чохла 2 | стрейч-жакард із мікрофіброю |
- Ціна: 3 927,05 ₴

