Матрац ортопедичний Генрі 150x190 см


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ МАТРАЦУ ГЕНРІ:
Односторонній матрац King Mattresses Henry відрізняється воістину королівською якістю. В його основі унікальна система комфортності Chess Assembly Pocket. Завдяки цьому, модель володіє максимальним ортопедичним і анатомічним ефектом. Над її дизайном працювали кращі фахівці нашої фабрики. В результаті ми отримали елегантний і лаконічний виріб, який вигідно підкреслює смаки своїх власників.
Переваги:
1. Навантаження на поверхню без обмежень.
2. Переважно ручне складання.
3. Комфортна середня жорсткість.
4. Екологічно чисті компоненти.
5. Надійність і тривалий термін експлуатації.
ВИКОРИСТАНІ МАТЕРІАЛИ В МАТРАЦІ ГЕНРІ:
- Comfort Plus. М'який матеріал, який володіє пружинистістю, вентиляційністю і гігроскопічністю.
- Memory Foam. Піна пам'яті повністю повторює контури тіла сплячого і сприятливо впливає на стан м'язів і суглобів.
- Latex Foam. Спінений латекс відрізняється м'якістю, еластичністю і гіпоалергенністю.
- Memo Flex. Анатомічна піна адаптується під особливості фігури сплячої людини, тим самим забезпечуючи максимальний комфорт.
- Oxigen Foam. Різновид пінополіуретану з дрібнокомірчастою структурою.
- Thermofiber. Термопресоване полотно захищає м'які шари від впливу пружинного блоку.
- Chess Assembly Pocket. Незалежна система комфортності, в якій пружини розташовані через одну, як на шахівниці. Не має хвильового ефекту і зберігає хребет в природному положенні.
- Protect Foam. Армоване полотно для комфортної взаємодії систем підтримки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 34 см |
| Гарантійний термін | 240 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 250 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 150х190 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 150 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнення матраца | повсть;анатомічна піна; печінка повсть;піна Memory;термоповсть;ортопедична піна; піна Air Foam; піна Lateх Foam;високоеластична піна |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 1 | стрейч-жакард із мікрофіброю |
| Сторона чохла 2 | стрейч-жакард із мікрофіброю |
- Ціна: 91 082,62 ₴

