Матрац ортопедичний Лідс 70x190 см


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ МАТРАЦА LIDS/ ЛІДС:
Функціональні сторони виробу мають помірну жорсткість. Висота матраца – 18 см. В основі моделі лежить ортопедичний пінний блок. Наповнювач добре тримає форму і не деформується протягом терміну експлуатації.
Матрац має масу переваг:
- Ортопедичний ефект і анатомічні властивості.
- Повітропроникність і гігієнічність.
- Стійкість до появи пилових кліщів і хвороботворних бактерій.
- Стрейч чохол із лляною прошивкою.
- Зручна блискавка на чохлі.
ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ МАТЕРІАЛИ У МАТРАЦІ LIDS/ ЛІДС:
Для виготовлення виробу використані наступні наповнювачі і тканини:
- Air Foam HD. Блок ортопедичної піни підвищеної щільності, який гарантує правильну підтримку спини, і забезпечує необхідне розслаблення м'язів, завдяки якому ранок завжди буде хорошим.
- Стрейч прошитий льоном. Високоеластичний матеріал, до складу якого входять еластичні волокна. Прошивка чохла натуральним льоном створює на поверхні гіпоалергенний простір та забезпечує правильну терморегуляцію в будь-який час року.
Регламентована висота матраца - 18 см. Рекомендоване навантаження моделі - до 140 кг. на односпальне місце. Жорсткість висока. Гарантія - 18 міс.
Пропонуємо купити матрац ЛІДС та відчути максимальне задоволення від хорошого та якісного сну та відпочинку.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 18 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 70х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 70 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнення матраца | анатомічна піна;ортопедична піна; піна Air Foam;високоеластична піна |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 1 | стрейч;льон |
| Сторона чохла 2 | стрейч;льон |
- Ціна: 3 898,75 ₴

