Матрац ортопедичний Лоренцо 120x190 см

ПЕРЕВАГИ МАТРАЦУ ЛОРЕНЦО:
Преміальний матрац King Mattresses Lorenzo вразить вас своїм комфортом, елегантністю і королівською якістю. Модель виготовлена на основі унікальної системи комфортності Intellect Pocket. Тому володіє максимальними анатомічними і ортопедичними властивостями. Над її дизайном працювали кращі фахівці нашої фабрики. Висота виробу становить 30 см, а навантаження на поверхню не має обмежень.
Переваги:
1. Надійність, завдяки ручному складанню.
2. Екологічна чистота і гіпоалергенність.
3. Ретельно розроблений дизайн.
4. Дві функціональних сторони.
5. Чарівна м'якість обох сторін.
ВИКОРИСТАНІ МАТЕРІАЛИ В МАТРАЦІ ЛОРЕНЦО:
- Comfort Plus. Об'ємний чохол зі стрейч-жаккарда глибокої прошивки.
- Memory Foam. Анатомічна піна, яка у відповідь не тисне на м'язи і суглоби.
- Memo Flex. Наповнювач з ефектом пам'яті адаптується під людські вигини і забезпечує комфортний сон.
- Thermofiber. Ізоляційний шар для рівномірного розподілу навантаження і захисту м'яких шарів від впливу пружин.
- Intellect Pocket. Незалежна система підтримки, яка забезпечує анатомічний ефект і правильну підтримку хребта.
- Oxigen Foam. Різновид пінополіуретану з мікропористою структурою.
- Latex foam. Спінений латекс не викликає алергію і не має живильного середовища для появи хвороботворних бактерій.
Пропонуємо купити матрац Лоренцо та відчути максимальне задоволення від хорошого та якісного сну та відпочинку.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 30 см |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 250 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 120х190 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 120 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Сторона матраца 2 | м'який |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард з мікрофіброю |
| Сторона чохла 2 | жаккард з мікрофіброю |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2400 міс |
| Наповнення матраца | повсть;анатомічна піна;піна Memory;термоповсть;ортопедична піна;піна Air Foam; піна Lateх Foam |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
- Ціна: 96 412,55 ₴

