Матрац ортопедичний Майнкрафт 120x200 см


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ МАТРАЦУ МАЙНКРАФТ:
Матрац Minecraft стане найкращим рішенням для дітей віком від 7 до 12 років. В його основі блок незалежних пружин, який сприяє повноцінному відпочинку та відновленню дитячого організму. Його висота становить 15 см, а максимально допустиме навантаження на одне спальне місце — 80 см.
Матрац має і інші достоїнства:
- Євроборд для захисту країв від деформації.
- Ортопедичні та анатомічні властивості.
- Безпека та гіпоалергенність.
- Наявність гігієнічного сертифіката (висновок СЕС).
- Довговічність та надійність матеріалів.
ВИКОРИСТАНІ МАТЕРІАЛИ В МАТРАЦІ МАЙНКРАФТ:
- Air Foam. Ортопедична піна підвищує комфорт спального місця та сприяє швидкому розслабленню м'язів.
- Кокосова койра. Кокос відрізняється жорсткістю та щільністю, завдяки чому наділяє поверхню ортопедичним ефектом.
- Termofiber. Наповнювач із поліефірних волокон відрізняється гіпоалергенністю, повітропроникністю та вологостійкістю.
- Pocket Spring. Пружинний блок забезпечує точкову підтримку тіла в цілому та зокрема хребта.
- Жаккард. Жакардова тканина з лляною прошивкою гарантує комфортний сон та тривалий термін експлуатації виробу.
Регульована висота матраца становить 14 см. Гарантія - 18 місяців.
Пропонуємо купити матрац Майнкрафт та відчути максимальне задоволення від хорошого та якісного сну та відпочинку.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 15 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 80 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 120х200 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 120 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | комбінованої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | комбінованої жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнення матраца | повсть;анатомічна піна;термоповсть; кокосова койра;ортопедична піна;піна Air Foam |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 1 | стрейч-жакард із мікрофіброю |
| Сторона чохла 2 | стрейч-жакард із мікрофіброю |
- Ціна: 10 899,05 ₴

