Матрац ортопедичний Софія Нью Лайт 140x190 см


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ МАТРАЦА SOFIA NEW LIGHT/ СОФІЯ НЬЮ ЛАЙТ:
Двосторонній матрац Sofia new Light складається з незалежного пружинного блоку і декількох настильних матеріалів. У моделі дві функціональних сторони середньоЇ жорсткості. Матрац витримує до 130 кг на одне спальне місце, а його висота становить 20 см.
Матрац має масу переваг:
- Ортопедичні та анатомічні властивості.
- Екологічна чистота і безпека.
- Повітропроникність та гігієнічність.
- Стрейч чохол на блискавці із лляною прошивкою .
- Надійність і тривалий термін експлуатації.
ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ МАТЕРІАЛИ У МАТРАЦІ SOFIA NEW LIGHT/ СОФІЯ НЬЮ ЛАЙТ:
Для виготовлення виробу використані наступні наповнювачі і тканини:
- Стрейч прошитий льоном. Міцна, зносостійка та довговічна тканина. Прошивка чохла натуральним льоном створює на поверхні гіпоалергенний простір та забезпечує правильну терморегуляцію у будь-яку пору року. Завдяки наявності зручної блискавки на чохлі зберігати чистоту спального місця набагато простіше.
- Піна з масажним ефектом – високоякісний та гіпоалергенний полімер, пружний, еластичний та повітропроникний. Шар ортопедичної піни здатний ідеально адаптуватися під вигини людського тіла, даруючи розслаблення м'язів та забезпечуючи максимальну зручність.
- Thermofiber. Термопресоване полотно з повсті підвищує зносостійкість і ортопедичность поверхні.
- Pocket Spring. Незалежний пружинний блок володіє анатомічними властивостями, підтримує хребет у природному положенні і не має ефекту гамака.
Регламентована висота матраца - 20 см. Рекомендоване навантаження моделі - до 130 кг. на односпальне місце. Жорсткість середня. Гарантія - 5 років.
Пропонуємо купити матрац СОФІЯ НЬЮ ЛАЙТ та відчути максимальне задоволення від хорошого та якісного сну та відпочинку.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 140х190 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 140 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнення матраца | повсть;анатомічна піна;термоповсть; кокосова койра;ортопедична піна;піна Air Foam;високоеластична піна |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 1 | стрейч;льон |
| Сторона чохла 2 | стрейч;льон |
- Ціна: 7 534,27 ₴

