Матрац ортопедичний Лео Акант 120x190 см


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ МАТРАЦА ЛЕО АКАНТ:
Матрац "Лео" виготовлений на основі блоку залежних пружин"Вonnel" . Він володіє універсальною жорсткістю, завдяки чому підходить більшості покупців.
Матрац має масу переваг:
- Ортопедичний і анатомічний ефект
- Екологічно чистий
- Циркуляція повітря
- Український виробник
ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ МАТЕРІАЛИ У МАТРАЦІ ЛЕО АКАНТ:
Для виготовлення виробу використані наступні наповнювачі і тканини:
- Термоповсть - нетканий матеріал, виготовлений із волокон шерсті або синтетичних волокон.
- Синтепон -нетканий синтетичний матеріал з поліефірних волокон.
- Пінополіуретан - синтетичний пористий матеріал на основі поліуретану, що на 85-90 % складається з інертної газової фази.
- Жаккард -дуже міцний і практичний матеріал.З нього легко видаляються плями, якщо використовувати м'які миючі засоби.
Регламентована висота матраца - 18 см. Рекомендоване навантаження моделі - до 100 кг. на односпальне місце. Гарантія - 18 міс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIM |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 18 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 100 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 120х190 |
| Тип матраца | пружинний |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 120 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард з мікрофіброю |
| Сторона чохла 2 | жаккард з мікрофіброю |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнення матраца | анатомічна піна;термоповсть;пінополіуретан;ортопедична піна;синтепон;піна Air Foam;високоеластична піна |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Тип пружинного блоку матраца | Залежно від пружинного блока "Bonnel" |
- Ціна: 3 806,06 ₴

