Матрац ортопедичний Меліт Акант 80x190 см


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ МАТРАЦА МЕЛІТ АКАНТ:
Це унікальна безпружинна модель. Вона володіє універсальною жорсткістю, завдяки чому підходить більшості покупців.
Матрац має масу переваг:
- Ортопедичний і анатомічний ефект
- Екологічно чистий
- Циркуляція повітря
- Український виробник
ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ МАТЕРІАЛИ У МАТРАЦІ МЕЛІТ АКАНТ:
Для виготовлення виробу використані наступні наповнювачі і тканини:
- Термоповсть - нетканий матеріал, виготовлений із волокон шерсті або синтетичних волокон.
- Піна Ortho Foam -вирізняється високою еластичністю і пружністю.
- Бавовна- м'який і натуральний матеріал, який добре утримує тепло, захищає від холоду і вогкості.
- Спанбонд -це нетканий матеріал, виготовлений з тонких полімерних ниток.
- Шерсть - складається з пухових волокон або перехідного волоса
- Синтепон -нетканий синтетичний матеріал з поліефірних волокон.
- Memory foam - піна з ефектом пам'яті
- Стрейч -цене зовсім назва матеріалу, а скоріше його характеристика. Термін означає присутність в текстилі еластичних волокон
Регламентована висота матраца - 22 см. Рекомендоване навантаження моделі - до 120 кг. на односпальне місце. Гарантія - 60 міс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIM |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 22 см |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 80х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 80 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнення матраца | повсть;анатомічна піна; шерсть;піна Memory;термоповсть;ортопедична піна;спанбонд;синтепон;високоеластична піна |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 1 | бавова; Стрейч |
| Сторона чохла 2 | бавова; Стрейч |
- Ціна: 11 337,36 ₴

