Матрац ортопедичний Камелія 80x200 см (117310)



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ МАТРАЦУ КАМЕЛІЯ:
Двосторонній матрац Camelia — це поєднання середньої жорсткості і анатомічного ефекту. Блок незалежних пружин з 5 зонами жорсткості підлаштовується під вигини тіла сплячої людини і забезпечує правильне положення хребта. Внутрішнє наповнення представлене комбінацією термоволокна і еластичної піни Oxigen Foam. Тому засинаючи, ви будете відчувати приємне розслаблення, при цьому не потопаючи і не провалюючись.
Модель має наступні переваги:
1. Витримує будь-які навантаження.
2. Підвищені ортопедичні властивості.
3. Посилення країв Єврокаркасом.
4. Унікальні системи підтримки.
5. Опція зима-літо.
ВИКОРИСТАНІ МАТЕРІАЛИ В МАТРАЦІ КАМЕЛІЯ:
- Oxigen Foam. Аналог пінополіуретану, виготовляється зі штучних компонентів і має мікропористу структуру. За рахунок цього, добре пропускає повітря, приймає форму тіла і не деформується з плином терміну експлуатації.
- Thermofiber. Термоволокно захищає м'які шари від дії пружин і сприяє рівномірному розподілу навантаження.
- Pocket Spring 5 зон. Пружинний блок з високими анатомічними властивостями. Забезпечує належну підтримку хребта і п'яти зон людського тіла.
- Стрейч-жаккард. М'яка стрейч-жакардова тканина глибокої прошивки не піддається стиранню, не розтягується і витримує інтенсивні навантаження. Чохол підвищує надійність і довговічність виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MUSSON |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 22 см |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 250 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 80х200 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 80 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард з мікрофіброю |
| Сторона чохла 2 | жаккард з мікрофіброю |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнення матраца | повсть;анатомічна піна;термоповсть;ортопедична піна; піна Air Foam;високоеластична піна |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
- Ціна: 6 921,11 ₴

