Матрац ортопедичний Кісс 140x200 см


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ МАТРАЦУ КІСС:
Безпружинний матрац Kiss являє собою унікальну комбінацію сучасних матеріалів. В його основі лежать дві піни — Natural Memory і Pillowy Top Foam, які забезпечують правильне положення тіла під час сну. Об'ємний м'який чохол глибокої прошивки надає поверхні додаткового комфорту. Висота моделі становить 23 см, а навантаження не має обмежень.
Переваги:
1. Ортопедичні та анатомічні властивості.
2. Екологічна чистота і гіпоалергенність.
3. Наявність опції зима-літо.
4. Дві функціональних сторони середньої жорсткості.
5. Надійність і тривалий термін експлуатації.
ВИКОРИСТАНІ МАТЕРІАЛИ В МАТРАЦІ КІСС:
- Soft Plus. М'який чохол зі стрейч-жаккарда з глибокою прошивкою. Для створення ефекту зима-літо з різних сторін прошитий натуральними бавовною і шерстю.
- Natural Memory. Анатомічна піна з ефектом пам'яті ідеально адаптується під людські вигини і у відповідь не тисне на м'язи.
- Pillowy Top Foam. Інноваційний наповнювач відрізняється гіпоалергенністю, вентиляційністю і гігроскопічністю. Створює додаткову м'якість і рельєфність поверхні.
Пропонуємо купити матрац Кисс та відчути максимальне задоволення від хорошого та якісного сну та відпочинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MUSSON |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 23 см |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 250 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 140х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 140 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | комбінованої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | комбінованої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард з мікрофіброю |
| Сторона чохла 2 | жаккард з мікрофіброю |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 600 міс |
| Наповнення матраца | анатомічна піна; піна Memory;ортопедична піна;високоеластична піна |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
- Ціна: 21 253,96 ₴

