Матрац ортопедичний Латекс 120x190 см (117496)

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ МАТРАЦУ ЛАТЕКС:
Безпружинний матрац Latex витримує до 110 кг навантаження і досягає у висоту 16 см. Це двостороння модель з асиметричною жорсткістю, в основі якої лежить натуральний латекс. Одна сторона виробу трохи жорсткіша за рахунок використання спанбонду. В цілому виріб відноситься до категорії м'яких і ультрам'яких.
Його переваги:
1. Екологічна чистота і безпека.
2. Комфортна зонована поверхня.
3. Повітропроникність і вологостійкість.
4. Тривалий термін експлуатації.
5. Стрейч-жакардовий чохол глибокої прошивки.
6. Гіпоалергенність і гігієнічність.
ВИКОРИСТАНІ МАТЕРІАЛИ В МАТРАЦІ ЛАТЕКС:
- Натуральний латекс. Екологічно чистий наповнювач з молочного соку гевеї. М'який, пружний і еластичний матеріал добре пропускає повітря і не накопичує вологу. Завдяки цьому, всередині виробу не заводяться пилові кліщі та інші шкідливі мікроорганізми.
- Спанбонд. Нетканий штучний матеріал. Має хорошу терморегуляцію, тому використовується при пошитті чохла.
- Стрейч-жаккард. Тканина з еластичних волокон з жакардовим переплетенням. Відрізняється міцністю, зносостійкістю і надійністю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MUSSON |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 16 см |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 110 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 120х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 120 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Сторона матраца 2 | м'який |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 600 міс |
| Наповнення матраца | анатомічна піна; натуральний латекс;ортопедична піна; спанбонд |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 1 | стрейч-жакард із мікрофіброю |
| Сторона чохла 2 | стрейч-жакард із мікрофіброю |
- Ціна: 21 862,42 ₴

