Матрац ортопедичний Екстра Кокос 120x200 см (117638)

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ МАТРАЦУ ЕКСТРА КОКОС:
Двосторонній матрац Extra Kokos Matro-Roll-Topper складається з трьох наповнювачів, центральний з яких — кокосова койра. Вона наділяє виріб необхідною жорсткістю і ортопедичним ефектом.
Два інших матеріали підвищують комфорт поверхні. Чохол моделі виконаний з еластичного стрейч-жаккарда. Її висота становить 6 см, а навантаження не має обмежень.
Переваги:
1. Високий рівень функціональності.
2. Екологічна чистота і безпека.
3. Ортопедичні та анатомічні властивості.
4. Легкість і компактні розміри.
5. Функція скручування в рулон.
6. Чохол на блискавці.
7. Зручні ремені для фіксації.
ВИКОРИСТАНІ МАТЕРІАЛИ В МАТРАЦІ ЕКСТРА КОКОС:
- Oxigen Foam. Унікальна розробка фабрики Матролюкс. Піна з тисячами дрібних комірок, заповнених киснем. Володіє пружністю, еластичністю, приймає форму тіла сплячого і добре підтримує хребет.
- Кокосова койра. Екологічно чистий матеріал з кокосового волоса. Підвищує жорсткість та ортопедичність спального місця.
- Спанбонд. Захисний настилочний шар, який не дозволяє контактувати піні Oxigen і кокосовій койрі. Також наповнювач сприяє правильному розподілу навантаження.
- Стрейч-жаккард. Чохол зі стрейч-жаккарда відрізняється приємними тактильними властивостями, надійністю і довговічністю. Завдяки зручній блискавці, за ним легко доглядати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MUSSON |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 6 см |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 250 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 120х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 120 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | жорсткий |
| Сторона матраца 2 | жорсткий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнення матраца | анатомічна піна;піна Memory;кокосова койра;ортопедична піна; спанбонд;високоеластична піна |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 1 | стрейч-жакард із мікрофіброю |
| Сторона чохла 2 | стрейч-жакард із мікрофіброю |
- Ціна: 6 921,75 ₴

