Матрац ортопедичний Energy 70x190 см


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ МАТРАЦА ENERGY:
Повноцінний нічний сон або півгодинна денна перерва - навіть самий короткий відпочинок на такому матраці швидко відновлює сили і повертає організму тонус. А все завдяки ретельно продуманій конструкції, яка складається з 7-зонного пружинного блоку і натуральних наповнювачів. А поки ви будете спати, матрац подбає про ваш хребет і м'язи.
Матрац має масу переваг:
- ортопедичний і анатомічний ефект
- екологічно чистий
- односторонній
- симетрична жорсткість
- циркуляція повітря
- резинки-фіксатори по кутах
- гарантія 18 місяців
ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ МАТЕРІАЛИ У МАТРАЦІ ENERGY:
Для виготовлення виробу використані наступні наповнювачі і тканини:
- Чохол із комфортного стрейч-жакарду глибокої прошивки – приємна і високоеластична тканина з «дихаючим» ефектом, яка завдяки своїм гігроскопічним властивостям створює оптимальний мікроклімат чохла для матраца, зберігаючи всі кращі якості жакарду. Використання синтепону великої щільності надає матрацу об’ємну і пишну структуру.
- Bit System Pocket 7 Zone – пружинний блок, розділений на 7 зон, які поєднані між собою в одну систему для забезпечення правильного розміщення хребта під час сну. Завдяки такому зонуванню, матрац стійко підтримує всі частини тіла людини, що допомагає швидше розслабитись та поринути у комфортний сон.
- Non woven fabric — щільний нетканий текстильний матеріал з валяної вовни, що має унікально низьку теплопровідність і добре пропускає повітря.
- Wool cotton – м’який і ніжний екологічно чистий природний матеріал складається з розпушеної бавовни і володіє відмінними гіпоалергенними властивостями. Бавовняне волокно, яке розміщене для літньої сторони матраца, підтримує оптимальний мікроклімат і відводить зайве тепло під час літнього періоду.
- Comfort foam — піна з відкритими осередками, яка має високу несучу здатність, і структура якої дозволяє витримувати вищі навантаження, ніж стандартні марки.
- Mix fiber – цей матеріал, створений з волокон, стиснутих при високій температурі, цінується за жорсткість, міцність і тривалий термін служби. Він відмінно захищає пружинний блок від пошкоджень і збільшує термін служби матраца.
Регламентована висота матраца - 22 см. Рекомендоване навантаження моделі - до 170 кг. на односпальне місце. Жорсткість середня. Гарантія - 18 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nikelly |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 22 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 170 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 70х190 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 70 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнення матраца | повсть;анатомічна піна; шерсть;термоповсть;ортопедична піна;високоеластична піна;анатомічна піна |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 1 | стрейч-жакард із мікрофіброю |
| Сторона чохла 2 | стрейч-жакард із мікрофіброю |
- Ціна: 4 994 ₴

