Матрац ортопедичний Ortomed Flex 120x200 см (117564)



Переваги матраца Ortomed Flex:
Матрац Ortomed Flex - це непромокальний прогумований виріб, призначений для використання в медичних установах. Головна відмінність від інших матраців серії Ortomed - його вага, матрац легкий і водночас має хорошу щільність. У складі матраца присутня щільна піна, яка максимально якісно підтримує тіло в правильному положенні. Чохол матраца стійко переносить обробку антибактеріальними мийними засобами. Цей виріб має високий показник за ортопедичними властивостями. Ідеально підійде для лежачих людей.
Матрац має масу переваг:
- ортопедичний і анатомічний ефект
- екологічно чистий
- циркуляція повітря
- гарантія 18 місяців
Використовуються матеріали у матраці Ortomed Flex:
Для виготовлення виробу використані наступні наповнювачі і тканини:
- Тканина прогумована. Чохол виготовлений з прогумованої тканини, яка захищає матрац від проникнення вологи і бруду. Такі властивості матеріалу забезпечують чистоту і гігієнічність вироби в процесі експлуатації, що робить його незамінним в медичних установах.
-
Ортопедична піна - нетоксичний, довговічний матеріал, спеціально створений для поліпшення ортопедичної підтримки вашого хребта. Завдяки високому рівню щільності, тиск правильно розподіляється на різні ділянки тіла, знімається напруга з судин, поліпшується кровообіг і загальне самопочуття під час відпочинку.
Регламентована висота матраца - 12 см. Рекомендоване навантаження моделі - 120 кг. на односпальне місце. Жорсткість висока. Гарантія - 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OrtoMed |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 12 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 120х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 120 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнення матраца | анатомічна піна;ортопедична піна |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 2 | стрейч |
- Ціна: 6 595,70 ₴

