Матрац ортопедичний Air Dream Astra 90x190 см (118942)


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги матраца Air Dream Astra:
Ортопедичний безпружинний матрац Air Dream Astra - це поєднання важливих характеристик для вашого комфортного сну. Екологічні матеріали. Ідеальне поєднання наповнювачів для створення комфортних умов для сну. Ортопедична поверхня підвищеної жорсткості. Спеціальна прошивка чохла натуральним льоном. У цьому матраці є все і навіть більше.
Матрац має масу переваг:
- ортопедичний і анатомічний ефект
- екологічно чистий
- циркуляція повітря
- резинки-фіксатори по кутах
- гарантія 18 місяців
Використовуються матеріали у матраці Air Dream Astra:
Для виготовлення виробу використані наступні наповнювачі і тканини:
- Чохол зі стрейчу прошитий натуральним льоном створює терморегулювальний ефект, підвищує міцність чохла і запобігає його деформації.
- Піна Airmatic створює ідеальні умови для розслаблення і відпочинку.
Регламентована висота матраца - 14 см. Рекомендоване навантаження моделі - 140 кг. на односпальне місце. Жорсткість висока. Гарантія - 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simpler |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 14 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 90х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 90 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнення матраца | анатомічна піна;ортопедична піна;піна з масажувальним ефектом |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 1 | стрейч;льон |
| Сторона чохла 2 | стрейч;льон |
- Ціна: 3 056,03 ₴

