Матрац ортопедичний Air Dream Star 120x200 см (119092)


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги матраца Air Dream Star:
Ортопедичний матрац Air Dream Star рівномірно розподіляє навантаження, сприяє розслабленню м'язів і тіла та має ідеальну поверхню для вашого відпочинку. Це означає, що ви прокидатиметеся без болю в спині та відчуття втоми.
Матрац має масу переваг:
- ортопедичний і анатомічний ефект
- екологічно чистий
- циркуляція повітря
- резинки-фіксатори по кутах
- гарантія 18 місяців
Використовуються матеріали у матраці Air Dream Star:
Для виготовлення виробу використані наступні наповнювачі і тканини:
- Чохол зі стрейч-жаккарда прошитий натуральним льоном створює терморегулювальний ефект, підвищує міцність чохла і запобігає його деформації.
- Піна Airmatic створює ідеальні умови для розслаблення і відпочинку.
- Thermofiber. Це комбінована повсть, спресована під впливом високих температур. Оберігає м'які шари матраца від впливу пружинного блоку, забезпечує зносостійкість і довговічність виробу. Допомагає рівномірно розподіляти навантаження по всій поверхні матраца.
- Ортопедичний пружинний блок Pocket Spring виконаний з міцної сталі, а кожна пружинка поміщена в окремий мішечок. Завдяки такій конструкції пружинки діють незалежно, унеможливлюючи ефект хвилі та забезпечують надійну підтримку хребта.
Регламентована висота матраца - 20 см. Рекомендоване навантаження моделі - 140 кг. на односпальне місце. Жорсткість середня. Гарантія - 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simpler |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 120х200 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 120 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнення матраца | повсть;анатомічна піна;термоповсть;ортопедична піна;піна з масажувальним ефектом |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 1 | льон; стрейч-жакард із мікрофіброю |
| Сторона чохла 2 | льон; стрейч-жакард із мікрофіброю |
- Ціна: 6 465,05 ₴

