Матрац ортопедичний Art Vintage 140x200 см (120447)



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ МАТРАЦА ART VINTAGE:
Матрац має масу переваг:
- ортопедичний і анатомічний ефект
- екологічно чистий
- циркуляція повітря
- резинки-фіксатори по кутах
- гарантія 18 місяців
ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ МАТЕРІАЛИ У МАТРАЦІ ART VINTAGE:
Для виготовлення виробу використані наступні наповнювачі і тканини:
- Латексована бавовна — базовий шар ортопедичного матраца. Бавовна просочена складом на основі натурального латексу. Шар із такого матеріалу щільний і не втрачає пружності, це забезпечує ергономічну підтримку тіла під час сну.
- Термоповсть — термічно з'єднані волокна, які рівномірно розподіляють навантаження і створюють захист м'яких настилів від пружинного блоку. Волокна, що застосовуються є органічними та гіпоалергенними.
- Dense Foam — піна підвищеної щільності, що забезпечує ефект "пружини" без відчуття просідання, робить виріб міцним та надійним.
- Pocket Spring — блок із незалежних пружин. Кожна з яких упакована в окремий чохол із нетканого матеріалу спанбонд. Ця технологія дає змогу здійснювати зональну підтримку тіла, рівномірно розподіляє навантаження та розвантажує хребет.
Регламентована висота матраца - 20 см. Рекомендоване навантаження моделі - до 130 кг. на односпальне місце. Жорсткість різностороння. Гарантія - 18 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Simpler |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 140х200 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 140 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | комбінованої жорсткості |
| Сторона матраца 2 | комбінованої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард з мікрофіброю |
| Сторона чохла 2 | жаккард з мікрофіброю |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнення матраца | повсть;термоповсть;бавовняне волокно |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
- Ціна: 6 876 ₴

