Матрац ортопедичний Ultra Kokos 70x200 см


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ МАТРАЦА ULTRA KOKOS:
Найдоступніша модель із кокосовою койрою. Такі матраци по праву вважаються найбільш ортопедичними та корисними для сну та здоров'я людини.
Завдяки багатошаровості матраци тривалий час зберігають комфортну жорсткість, мають чудові ортопедичні параметри.
Матрац має масу переваг:
- екологічно чистий
- циркуляція повітря
- резинки-фіксатори по кутах
- гарантія 36 місяців
ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ МАТЕРІАЛИ У МАТРАЦІ ULTRA KOKOS:
Для виготовлення виробу використані наступні наповнювачі і тканини:
- Захисне полотно Span Guard — матеріал для захисту вмісту матраца від механічних впливів та надмірної акумуляції вологи. Містить мікропори, які вентилюють ортопедичний виріб.
- Coconut Coir (кокосова койра) — природний, екологічно чистий матеріал із спресованих волокон кокосового горіха. Шар з такого наповнювача щільний, твердий, дихаючий і швидко висихає при намоканні. Підходить для людей із проблемами опорно-рухового апарату.
- Latex Cotton (латексована бавовна) — базовий шар ортопедичного матраца. Бавовна просочена складом на основі натурального латексу. Шар із такого матеріалу щільний і не втрачає пружності, це забезпечує ергономічну підтримку тіла під час сну.
Регламентована висота матраца - 9 см. Рекомендоване навантаження моделі - до 100 кг. на односпальне місце. Жорсткість висока. Гарантія - 36 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Usleep |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 9 см |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 100 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 70х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 70 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | мікрофібра |
| Сторона чохла 2 | мікрофібра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнення матраца | натуральний латекс; кокосова койра;бав'яне волокно |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
- Ціна: 2 355,34 ₴

