Матрац ортопедичний Fiji 90x200 см (18847)




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ МАТРАЦА FIJI:
Високий ортопедичний безпружинний помірно м'який матрац Fiji - преміальна м'яка модель, створена з використанням сертифікованих європейських матеріалів. Верхній шар матраца виготовлений із багатошарової трикотажної тканини "Neoteric" з об'ємним стьобанням, що надає виробу додатковий комфорт і приємний на дотик ефект.
Матрац має масу переваг:
- ортопедичний і анатомічний ефект
- екологічно чистий
- циркуляція повітря
- резинки-фіксатори по кутах
ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ МАТЕРІАЛИ У МАТРАЦІ FIJI:
Для виготовлення виробу використані наступні наповнювачі і тканини:
- Багатошаровий трикотажний чохол "Neoteric": гіпоалергенний повітропроникний, м'який, приємний на дотик.
- Ортопедична піна Super Soft: вирізняється своєю м'якістю й еластичністю, надає ефективну підтримку для вашого тіла, сприяючи правильному вирівнюванню хребта під час сну.
- Високоеластична піна Normal Soft: вирізняється оптимальною комбінацією м'якості й еластичності. Soft Elastic підтримує природне положення тіла під час сну, допомагаючи зберігати правильне вирівнювання хребта.
- Монолітна основа Support Foam: міцна та довговічна основа з суцільного блока піни, яка забезпечує необхідну підтримку тіла під час сну, запобігаючи деформації матраца та продовжуючи його термін експлуатації.
- Натуральний латекс: спінений еластичний матеріал, який надає матрацу додаткова м'якість і комфорт, підтримує природне положення тіла. Перфорована структура латексу сприяє циркуляції повітря, що робить матрац дуже довговічним.
- Синтифлекс: спеціальний матеріал, розташований між тканиною чохла та спанбондом, забезпечує вільну циркуляцію повітря й запобігає затримці вологи.
- Спандбон: тонкий нетканий матеріал. Виконує підтримувальну функцію матеріалу синтефлекс, надійно підтримує весь чохол в одній конструкції.
Регламентована висота матраца - 26 см.
Рекомендоване навантаження моделі - до 180 кг. на односпальне місце. Жорсткість різностороння. Гарантія - 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Акант |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 26 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 180 кг |
| Наповнення матраца | спанбонд, натуральний латекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 90х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 90 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | комбінованої жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 1 | стрейч трикотаж |
| Сторона чохла 2 | стрейч трикотаж |
- Ціна: 17 885 ₴

