Матрац ортопедичний Foam Latex 140x190 см (20267)


Переваги матраца Foam Latex:
Матрац Foam Latex - Ортопедичний матрац можна сміливо позиціонувати як два в одному. Одна сторона елемента спального місця помірно м'яка з приємним на сприйняття екологічно чистим матеріалом латекс. Використовувати цю поверхню найкраще в холодну пору року.
Інша сторона матраца Foam Latex має підвищену жорсткість завдяки натуральній основі з піни Spring Foam. У такий спосіб вашому організму буде комфортно в теплий сезон, адже текстильний виріб прийнятно жорсткий і корисний для здоров'я, адже влітку, як ніколи, тілу хочеться випрямитися без зайвих дотиків до поверхні.
Також модель має наступні переваги:
- ортопедичний і анатомічний ефект
- екологічно чистий
- циркуляція повітря
- гарантія 18 місяців
Використовуються матеріали у матраці Foam Latex:
У даній моделі використані наступні матеріали:
- Піна Spring Foam: Практичний гіпоалергенний матеріал, водночас пружний і еластичний. Поєднує в собі анатомічні та ортопедичні властивості, довговічний. Легко адаптується під контури тіла людини і швидко відновлює свою первинну форму після стиснення. Підсилює ортопедичні властивості матраца, а також робить виріб ще більш комфортним.
- Жаккард - Натуральна щільна тканина, яка добре пропускає повітря і робить чохол зносостійким, що сприяє збільшенню терміну експлуатації виробу. Одночасно з цим жаккард м'який і дуже приємний на дотик, тому спати на такому матраці - одне задоволення. Тканина не алергенна і повністю безпечна для людського організму.
- Спанбонд: Екологічно чистий нетканий матеріал із високим рівнем міцності. Легкий, термостійкий, має відмінну повітропроникність. Саме завдяки цим якостям спанбонд є обов'язковим елементом у виробництві матраців Homefort.
- Hot melt: Сучасна технологія з'єднання настильних шарів з використанням термоклею. Клей розплавляється в спеціальній ємності і під тиском подається в промисловий пістолет, після чого розпорошується у вигляді павутини. Використовуваний клей не має запаху, екологічний і повністю безпечний для вашого здоров'я.
- Натуральний Латекс - Шар латексу в матраці - ідеальне поєднання підтримки та комфорту. Його пружність забезпечує точне прилягання до контурів тіла, знижуючи тиск на хребет і створюючи ортопедично правильну позу. Унікальна мікропориста структура латексу забезпечує чудову вентиляцію і регулювання температури, подарувавши нічну свіжість і безперебійний сон.
Регламентована висота матраца - 19 см.
Рекомендоване навантаження моделі - 130 кг. на односпальне місце. Жорсткість різностороня. Гарантія - 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Акант |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 19 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Наповнення матраца | спанбонд, натуральний латекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 140х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 140 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | комбінованої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
- Ціна: 9 090 ₴

