Матрац ортопедичний Foam Memory 140x200 см (20260)

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги матраца Foam Memory:
Матрац Foam Memory - Спеціальний шар пам'яті MemoryFoam адаптується до контурів вашого тіла, точно підтримуючи кожну частину і знижуючи тиск на ключові точки. Ви відчуєте, як матрац м'яко охоплює вашу фігуру, забезпечуючи неперевершену підтримку хребту і зменшуючи больові відчуття.
Також модель має наступні переваги:
- ортопедичний і анатомічний ефект
- екологічно чистий
- циркуляція повітря
- гарантія 18 місяців
Використовуються матеріали у матраці Foam Memory:
У даній моделі використані наступні матеріали:
- Піна Spring Foam: Практичний гіпоалергенний матеріал, водночас пружний і еластичний. Поєднує в собі анатомічні та ортопедичні властивості, довговічний. Легко адаптується під контури тіла людини і швидко відновлює свою первинну форму після стиснення. Підсилює ортопедичні властивості матраца, а також робить виріб ще більш комфортним.
- Жаккард - Натуральна щільна тканина, яка добре пропускає повітря і робить чохол зносостійким, що сприяє збільшенню терміну експлуатації виробу. Одночасно з цим жаккард м'який і дуже приємний на дотик, тому спати на такому матраці - одне задоволення. Тканина не алергенна і повністю безпечна для людського організму.
- Спанбонд: Екологічно чистий нетканий матеріал із високим рівнем міцності. Легкий, термостійкий, має відмінну повітропроникність. Саме завдяки цим якостям спанбонд є обов'язковим елементом у виробництві матраців Homefort.
- Гіпоалергенне силіконізоване волокно - Додавання цього матеріалу в наповнювач матраца сприяє підвищенню рівня комфорту для сплячої людини, а також поліпшенню якості сну.
- Hot melt: Сучасна технологія з'єднання настильних шарів з використанням термоклею. Клей розплавляється в спеціальній ємності і під тиском подається в промисловий пістолет, після чого розпорошується у вигляді павутини. Використовуваний клей не має запаху, екологічний і повністю безпечний для вашого здоров'я.
- Піна з пам'яттю Memory - Цей інноваційний матеріал реагує на тепло і тиск тіла, м'яко підлаштовуючись під контури вашої фігури. Меморі створює відчуття охоплення, підтримуючи і знижуючи тиск на ключові точки, як-от плечі, стегна і спина. Піна з пам'яттю відновлює свою форму після застосування сили, що дає змогу їй адаптуватися до вашого тіла щоразу, коли ви міняєте позу або рухаєтеся під час сну.
Регламентована висота матраца - 19 см.
Рекомендоване навантаження моделі - 130 кг. на односпальне місце. Жорсткість різностороня. Гарантія - 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Акант |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 19 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Наповнення матраца | спанбонд |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 140х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 140 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | комбінованої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
- Ціна: 9 170 ₴

