Матрац ортопедичний Forte Double Air 80x200 см (19887)




Переваги матраца Forte Double Air:
Забудьте про незручне ліжко або диван завдяки топперу Forte Double Air, який легко перетворює будь-яке спальне місце на оазу комфорту. Цей топпер поєднує в собі високоякісне наповнення з двох шарів піни Air Foam і кокосової койри, що ефективно вирівнює недоліки поверхні, забезпечуючи вам затишок і підтримку під час сну. Його компактні розміри в складеному вигляді і невелика вага роблять його ідеальним для зберігання і використання в будь-яких умовах.
Надійні фіксатори, розташовані на чотирьох кутах топпера, гарантують, що він буде на своєму місці протягом усієї ночі. Тепер ви зможете насолоджуватися якісним і комфортним сном завдяки топперу Forte Double Air, який виготовлений в Україні.
Також модель має наступні переваги:
- ортопедичний і анатомічний ефект
- екологічно чистий
- циркуляція повітря
- гарантія 18 місяців
Використовуються матеріали у матраці Forte Double Air:
У даній моделі використані наступні матеріали:
- Чохол з мікрофібри з блискавкою - Мікрофібра являє собою гіпоалергенну тканину, яка чудово підходить для людей з чутливою шкірою. Вона також має терморегулювальні властивості, які допомагають уникнути неприємної статичної напруги. Блискавка на чохлі надає зручності процесу чищення, роблячи його легким і швидким.
- Піна Air Foam - це високоякісний і еластичний матеріал, що сприяє ефективній циркуляції повітря, створюючи зручну й ортопедичну поверхню для відпочинку. Крім того, ця пружна піна забезпечує надійну підтримку тіла від верхівки до п'ят, що допомагає забезпечити оптимальний комфорт під час сну.
- Латексована кокосова койра. Натуральний гіпоалергенний матеріал рослинного походження. Він має високу міцність і довговічність, а також добре пропускає повітря. Завдяки просоченню латексом кокосова койра стає еластичнішою і зберігає свої ортопедичні властивості, надаючи топперу потрібної жорсткості.
Регламентована висота матраца - 7 см.
Рекомендоване навантаження моделі - 110 кг. на односпальне місце. Жорсткість висока. Гарантія - 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Акант |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 7 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 110 кг |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, кокосова койра |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 80х200 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 80 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
- Ціна: 1 740,73 ₴

