Матрац ортопедичний Fredo 70x190 см (18145)




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ МАТРАСУ FREDO:
Матрац Fredo/Фредо має двосторонню конструкцію. Дана модель підійде для тих, хто віддає перевагу жорсткій поверхні для сну. Матрац оснащений блоком незалежних пружин pocket spring hard, що забезпечує ідеальну підтримку та комфорт під час сну. Кокосова койра додає міцності та довговічності матрацу, а шар be-fiber забезпечує додаткову м'якість та комфорт.
Матрац має й інші переваги:
- Екологічна чистота та безпека.
- Ортопедичний ефект та анатомічна підтримка.
- Пружинний блок Pocket Spring Hard
- Єврокаркас для підвищення зносостійкості.
ВИКОРИСТАНІ МАТЕРІАЛИ В МАТРАСІ FREDO:
Внутрішнє наповнення виробу наведено такими матеріалами:
- Be-Fiber - інноваційний матеріал, що виробляється шляхом безклейового з'єднання волокон. Завдяки своїй формі та розташуванню, надає матрацу гнучкості, пружності та посилює його ортопедичний ефект.
- Кокосова койра. Плити з кокосового волосся відрізняються жорсткістю, надійністю та довговічністю.
- Термовойлок. Органічний наповнювач відрізняється міцністю, надійністю і зносостійкістю. Наделяет поверхню матраса необхідною жорсткістю.
- Pocket Spring Hard. Незалежний пружинний блок надає точкову підтримку всьому тілу, сприятливо впливає на хребет та суглоби.
Регламентована висота матраца - 21 см. Рекомендоване навантаження моделі - 150 кг. на односпальне місце. Гарантія – 24 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Акант |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 21 см |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 110 кг |
| Наповнення матраца | кокосова койра, повсть, термоповсть |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 70х190 |
| Тип матраца | пружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 70 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 1 | стрейч трикотаж;льон |
| Сторона чохла 2 | стрейч трикотаж;льон |
- Ціна: 4 918 ₴

