Матрац ортопедичний Genoa 90x190 см (20219)



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги матраца Genoa:
Матрац Genoa - Безпружинний двосторонній матрац із підвищеним рівнем жорсткості. В основі лежить високоеластична піна Spring Foam, а також кокосовий прошарок, що забезпечує стійкість і довговічність. Завдяки жорсткій еластичній поверхні матрац дарує здоровий і водночас комфортний сон.
Також модель має наступні переваги:
- ортопедичний і анатомічний ефект
- екологічно чистий
- циркуляція повітря
- гарантія 36 місяців
Використовуються матеріали у матраці Genoa:
У даній моделі використані наступні матеріали:
- Піна Spring Foam: Практичний гіпоалергенний матеріал, водночас пружний і еластичний. Поєднує в собі анатомічні та ортопедичні властивості, довговічний. Легко адаптується під контури тіла людини і швидко відновлює свою первинну форму після стиснення. Підсилює ортопедичні властивості матраца, а також робить виріб ще більш комфортним.
- Кокосова койра: Гіпоалергенний еко-матеріал - еластичний, довговічний, має високу повітропроникність. Додає додаткову жорсткість спальному місцю і збільшує стійкість виробу до великих навантажень. Якщо Ви перебуваєте в пошуку матраца з підвищеною жорсткістю, зверніть увагу на модель з кокосовою койрою.
- Спанбонд: Екологічно чистий нетканий матеріал із високим рівнем міцності. Легкий, термостійкий, має відмінну повітропроникність. Саме завдяки цим якостям спанбонд є обов'язковим елементом у виробництві матраців Homefort.
- Гіпоалергенне силіконізоване волокно - Додавання цього матеріалу в наповнювач матраца сприяє підвищенню рівня комфорту для сплячої людини, а також поліпшенню якості сну.
- Hot melt: Сучасна технологія з'єднання настильних шарів з використанням термоклею. Клей розплавляється в спеціальній ємності і під тиском подається в промисловий пістолет, після чого розпорошується у вигляді павутини. Використовуваний клей не має запаху, екологічний і повністю безпечний для вашого здоров'я.
Регламентована висота матраца - 22 см.
Рекомендоване навантаження моделі - 150 кг. на односпальне місце. Жорсткість різностороня. Гарантія - 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Акант |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 22 см |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Наповнення матраца | спанбонд, кокосова койра |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 90х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 90 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | комбінованої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
- Ціна: 8 056,52 ₴

