Матрац ортопедичний Hard Energy 80x190 см (19013)

ПЕРЕВАГИ МАТРАЦА HARD ENERGY:
Ортопедичний матрац Hard Energy - ідеальний варіант для тих, хто шукає недорогу модель на незалежному пружинному блоці. Пружини Pocket Spring функціонують незалежно один від одного, завдяки чому досягається максимальний комфорт і ортопедичний ефект. Дана модель володіє асиметричною жорсткістю. Середньо-жорстка сторона є універсальною і підходить всім без винятку. Сторона з помірною жорсткістю рекомендована до використання людям щільної статури і любителям більш жорстких поверхонь для сну.
Матрац має масу переваг:
- ортопедичний і анатомічний ефект
- екологічно чистий
- циркуляція повітря
- резинки-фіксатори по кутах
ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ МАТЕРІАЛИ У МАТРАЦІ HARD ENERGY:
Для виготовлення виробу використані наступні наповнювачі і тканини:
- Softex Бавовна - індивідуальна, унікальна розробка компанії Usleep. Шар щільний, пружний, в той же час пружинистий. Комбінація унікального матеріалу і натуральної бавовни скріплена за допомогою термообробки.
- Латексована бавовна - це основний, базовий шар ортопедичного матраца. Шар щільний, але при цьому добре пружинить, забезпечує відмінну ергономічну підтримку тіла під час сну.
- Захисне полотно SpanGuard - якісний матеріал, призначений для захисту вмісту матраца. Полотно виготовлено за унікальною технологією, містить мікропори, що забезпечують прекрасну вентиляцію ортопедичного виробу.
- Пружинний блок Pocket Spring - пружинний блок складається з незалежних пружин. Кожна пружинка упакована в окремий чохол, створений з нетканого матеріалу. Матраци Pocket Spring забезпечують зональну підтримку тіла, рівномірно розподіляючи навантаження, добре розвантажуючи хребет.
- ThermoFelt - еластичний, щільний матеріал, створений на основі суміші вовни і стовідсоткової бавовни. Товщина шару від 2 до 4 см. Призначення шару - додатковий захист і жорстка основа для ортопедичного матраца.
- Кокосова койра - спресовані волокна кокоса. Це природний, екологічно чистий матеріал. Шар повітропроникний, швидко висихає при намоканні, забезпечує хорошу вентиляцію. Він щільний, досить жорсткий, добре підходить для людей із захворюваннями опорно-рухового апарату.
Регламентована висота матраца - 20 см.
Рекомендоване навантаження моделі - до 150 кг. на односпальне місце. Жорсткість різностороння. Гарантія - 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Акант |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Наповнення матраца | кокосова койра, повсть, термоповсть |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 80х190 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 80 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | комбінованої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
- Ціна: 4 799 ₴

