Матрац ортопедичний Hard Sapphire 180x200 см (19038)

ПЕРЕВАГИ МАТРАЦА HARD SAPPHIRE:
Ортопедичний матрац Hard Sapphire - комфортна модель з підвищеним рівнем жорсткості, яка здатна витримати високу ступінь навантаження до 150 кг. В основі моделі лежить пружинний блок Pocket Spring, який відомий прекрасними ортопедичними та анатомічними властивостями. Периметр моделі посилений металевою рамкою і Єврокаркасом з інноваційної піни. Завдяки цьому забезпечується додатковий захист від пікових навантажень і краще зберігаються властивості матраца.
Матрац має масу переваг:
- ортопедичний і анатомічний ефект
- екологічно чистий
- циркуляція повітря
- резинки-фіксатори по кутах
ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ МАТЕРІАЛИ У МАТРАЦІ HARD SAPPHIRE:
Для виготовлення виробу використані наступні наповнювачі і тканини:
- Softex Linnen - унікальна розробка компанії Usleep. До складу матеріалу входить натуральний льон і мікроволокна. Складові скріплюються між собою термічним способом. Шар добре пружинить, забезпечує прекрасну ортопедичну підтримку тіла людини під час сну.
- Латексована бавовна - це основний, базовий шар ортопедичного матраца. Шар щільний, але при цьому добре пружинить, забезпечує відмінну ергономічну підтримку тіла під час сну.
- Кокосова койра - волокна кокосового горіха. Це природний, екологічно чистий матеріал. Шар повітропроникний, швидко висихає при намоканні, забезпечує хорошу вентиляцію. Він щільний, досить жорсткий, добре підходить для людей із захворюваннями опорно-рухового апарату.
- ThermoFelt - еластичний, щільний матеріал, створений на основі суміші вовни і стовідсоткового бавовни. Товщина шару від 2 до 4 см. Призначення шару - додатковий захист і жорстка основа для ортопедичного матраца.
- Пружинний блок 3-х зонний Pocket Spring 14 см - пружинний блок складається з незалежних пружин. Кожна пружинка упакована в окремий чохол, створений з нетканого матеріалу. Матраци Pocket Spring забезпечують зональну підтримку тіла, рівномірно розподіляючи навантаження, добре розвантажуючи хребет.
Регламентована висота матраца - 22 см.
Рекомендоване навантаження моделі - до 150 кг. на односпальне місце. Жорсткість висока. Гарантія - 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Акант |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 22 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Наповнення матраца | кокосова койра, повсть, термоповсть |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 180х200 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 180 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
- Ціна: 11 493 ₴

