Матрац ортопедичний Illusion 90x200 см



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ МАТРАЦА ILLUSION:
Пружинний матрац Illusion з унікальним блоком незалежних пружин Multipocket 9 zone. Технологія дозволяє рівномірно розподілити навантаження, а також підтримує хребет у правильному положені. Система вентиляції Air Side Pro створює умови повітрю безперешкодно циркулювати у матраці.
Матрац має масу переваг:
- ортопедичний і анатомічний ефект
- екологічно чистий
- односторонній
- симетрична жорсткість
- циркуляція повітря
- резинки-фіксатори по кутах
- гарантія 18 місяців
ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ МАТЕРІАЛИ У МАТРАЦІ ILLUSION:
Для виготовлення виробу використані наступні наповнювачі і тканини:
- Блок незалежних пружин Multi Pocket - ортопедичний матрац підвищеної комфортності. складається з індивідуальних пружин, поміщених в окремі мішечки з спанбонду. Кожен мішечок склеєний між собою, і пружини, не маючи твердого металевого зв'язування між собою, мають можливість індивідуально реагувати на тиск.
- Піна Ortho-Schaum - екологічно чистий матеріал, головні переваги якого висока еластичність, довговічність і гіпоалергенність. Забезпечує оптимальну підтримку і здатний довгий час зберігати свою форму і споживчі властивості.
- SpanShutz - це міцне неткане полотно, що володіє відмінною гігроскопічністю. Спанбонд дає можливість рівномірно розділяти навантаження, надаючи тим самим матрацу велику міцність.
- Латексований кокос. Екологічний і гіпоалергенний матеріал з натурального кокосового волокна, просоченого латексом. Пружний і довговічний. Склад: кокосове волокно 70%, латекс 30%.
- Лляне волокно - натуральний, довговічний, виключає присутність формальдегіду. Льон дозволяє відвести вологу, створює сприятливий мікроклімат для відпочинку. Жорсткість, а також гнучкість, властиві цьому матеріалу, створюють ортопедичну підтримку організму.
- Ocean Mineral Fabric. Гіпоалергенна тканина, добре пропускає повітря і робить чохол міцним, зносостійким і гарантує довгий термін служби.
Регламентована висота матраца - 23 см. Рекомендоване навантаження моделі - до 160 кг. на односпальне місце. Жорсткість висока. Гарантія - 5 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Usleep |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 23 см |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 160 кг |
| Наповнення матраца | спанбонд, кокосова койра |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 90х200 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 90 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
- Ціна: 9 545,13 ₴

