Матрац ортопедичний Junior-Alexandria 80x170 см (20344)



Переваги матраца Junior-Alexandria:
Матрац Junior-Alexandria - призначений спеціально для підлітків, забезпечуючи оптимальний комфорт і підтримку під час сну. Виготовлений з якісних матеріалів, він має середню жорсткість, що ідеально підходить для організму підлітка, який розвивається.
З унікальним дизайном і ергономічним профілюванням, цей матрац забезпечує підтримку хребту і правильне положення тіла під час сну. Junior-Alexandria - найкращий вибір для дбайливих батьків, які бажають забезпечити своєму підлітку здоровий і комфортний сон.
Також модель має наступні переваги:
- ортопедичний і анатомічний ефект
- екологічно чистий
- циркуляція повітря
- гарантія 18 місяців
Використовуються матеріали у матраці Junior-Alexandria:
У даній моделі використані наступні матеріали:
- Незалежний пружинний блок Pocket Spring - Блок незалежних пружин, в якому кожна пружина розміщується в окремому текстильному мішечку і прогинається незалежно від інших. Це забезпечує рівномірний розподіл тиску на тіло людини і точкову підтримку хребта. Правильне положення хребта під час сну сприяє кращому відновленню організму.
- Піна Spring Foam: Практичний гіпоалергенний матеріал, водночас пружний і еластичний. Поєднує в собі анатомічні та ортопедичні властивості, довговічний. Легко адаптується під контури тіла людини і швидко відновлює свою первинну форму після стиснення. Підсилює ортопедичні властивості матраца, а також робить виріб ще більш комфортним.
- Жаккард - Натуральна щільна тканина, яка добре пропускає повітря і робить чохол зносостійким, що сприяє збільшенню терміну експлуатації виробу. Одночасно з цим жаккард м'який і дуже приємний на дотик, тому спати на такому матраці - одне задоволення. Тканина не алергенна і повністю безпечна для людського організму.
- Спанбонд: Екологічно чистий нетканий матеріал із високим рівнем міцності. Легкий, термостійкий, має відмінну повітропроникність. Саме завдяки цим якостям спанбонд є обов'язковим елементом у виробництві матраців Homefort.
- Hot melt: Сучасна технологія з'єднання настильних шарів з використанням термоклею. Клей розплавляється в спеціальній ємності і під тиском подається в промисловий пістолет, після чого розпорошується у вигляді павутини. Використовуваний клей не має запаху, екологічний і повністю безпечний для вашого здоров'я.
- Кокосова койра - Гіпоалергенний еко-матеріал - еластичний, довговічний, має високу повітропроникність. Додає додаткову жорсткість спальному місцю і збільшує стійкість виробу до великих навантажень. Якщо Ви перебуваєте в пошуку матраца з підвищеною жорсткістю, зверніть увагу на модель з кокосовою койрою.
- Термовойлок - Шар завтовшки 3-4 мм, який відокремлює пружинний блок від матеріалів. Термовойлок забезпечує однаковий тиск пружин на людське тіло завдяки своїй щільності та міцності. Матрац стає більш комфортним і зберігає необхідний рівень жорсткості. У складі термовойлока перебувають натуральні тканинні волокна, з'єднані за допомогою температури і тиску. Матеріал є гіпоалергенним і абсолютно безпечним для здоров'я.
Регламентована висота матраца - 17 см.
Рекомендоване навантаження моделі - 120 кг. на односпальне місце. Жорсткість різностороня. Гарантія - 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Акант |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 17 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Наповнення матраца | спанбонд, кокосова койра, повсть, термоповсть |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 80x170 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 170 см |
| Ширина | 80 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | комбінованої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
- Ціна: 5 911 ₴

