Матрац ортопедичний Junior-Hamburg 80x180 см (20339)



Переваги матраца Junior-Hamburg:
Матрац Junior-Hamburg - ідеальне рішення для підлітків, яким потрібен комфортний і підтримуючий сон. Цей матрац забезпечує оптимальну підтримку хребту під час сну завдяки своїй середній жорсткості. Спеціально розроблений для підлітків, він має зручні розміри, що забезпечують комфортне положення тіла під час відпочинку.
Матрац Junior-Hamburg виготовлено з високоякісних матеріалів, які гарантують довговічність і надійність експлуатації. Неймовірно м'яка та приємна на дотик тканина забезпечує затишний сон, а спеціальна технологія вентиляції дає змогу провітрювати матрац і запобігати появі неприємного запаху. Дозвольте вашому підлітку насолодитися здоровим і комфортним сном із матрацом Junior-Hamburg!
Також модель має наступні переваги:
- ортопедичний і анатомічний ефект
- екологічно чистий
- циркуляція повітря
- гарантія 18 місяців
Використовуються матеріали у матраці Junior-Hamburg:
У даній моделі використані наступні матеріали:
- Піна з пам'яттю Memory - Цей інноваційний матеріал реагує на тепло і тиск тіла, м'яко підлаштовуючись під контури вашої фігури. Меморі створює відчуття охоплення, підтримуючи і знижуючи тиск на ключові точки, як-от плечі, стегна і спина. Піна з пам'яттю відновлює свою форму після застосування сили, що дає змогу їй адаптуватися до вашого тіла щоразу, коли ви міняєте позу або рухаєтеся під час сну.
- Піна Spring Foam: Практичний гіпоалергенний матеріал, водночас пружний і еластичний. Поєднує в собі анатомічні та ортопедичні властивості, довговічний. Легко адаптується під контури тіла людини і швидко відновлює свою первинну форму після стиснення. Підсилює ортопедичні властивості матраца, а також робить виріб ще більш комфортним.
- Жаккард - Натуральна щільна тканина, яка добре пропускає повітря і робить чохол зносостійким, що сприяє збільшенню терміну експлуатації виробу. Одночасно з цим жаккард м'який і дуже приємний на дотик, тому спати на такому матраці - одне задоволення. Тканина не алергенна і повністю безпечна для людського організму.
- Спанбонд: Екологічно чистий нетканий матеріал із високим рівнем міцності. Легкий, термостійкий, має відмінну повітропроникність. Саме завдяки цим якостям спанбонд є обов'язковим елементом у виробництві матраців Homefort.
- Hot melt: Сучасна технологія з'єднання настильних шарів з використанням термоклею. Клей розплавляється в спеціальній ємності і під тиском подається в промисловий пістолет, після чого розпорошується у вигляді павутини. Використовуваний клей не має запаху, екологічний і повністю безпечний для вашого здоров'я.
- Гіпоалергенне силіконізоване волокно - Додавання цього матеріалу в наповнювач матраца сприяє підвищенню рівня комфорту для сплячої людини, а також поліпшенню якості сну.
Регламентована висота матраца - 15 см.
Рекомендоване навантаження моделі - 120 кг. на односпальне місце. Жорсткість різностороня. Гарантія - 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Акант |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 15 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Наповнення матраца | спанбонд |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 80х180 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 80 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | комбінованої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
- Ціна: 5 950 ₴

