Матрац ортопедичний Karat 160x200 см (18290)




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ МАТРАСУ KARAT:
Безпружинний матрац двосторонньої жорсткості на основі латексу та піни з ефектом пам'яті. Кращі наповнювачі забезпечать максимально комфортний сон, а зонування матраца гарантує правильне положення тіла, а отже, здоровий відпочинок!
ВИКОРИСТАНІ МАТЕРІАЛИ В МАТРАСІ KARAT:
Внутрішнє наповнення виробу наведено такими матеріалами:
- Латекс - натуральний, екологічно чистий матеріал, що отримується шляхом спінювання та вулканізації соку каучукового дерева гевеї та має пористу структуру. Завдяки своїй еластичності та пружності, він легко набуває форми тіла та швидко відновлює первісний вигляд, а також забезпечує анатомічно правильне положення хребта під час сну. Використовується для надання матрацу м'якості та комфорту.
- Ортопедична піна Orthogel - інноваційний матеріал, в якому поєднуються найкращі властивості піни високої щільності та гранул термогеля. Таке поєднання забезпечує першокласну підтримку хребта та максимальне розслаблення. Гранули термогеля у складі ортопедичної піни збільшують пружність, підвищуючи стійкість до деформації і прискорюють відновлення форми після експлуатації матраца. Гранули гелю підсилюють терморегуляційні властивості матеріалу, вбираючи надлишок тепла, підтримуючи комфортний температурний режим під час сну.
- Тканина стрейч - міцна та якісна тканина з високим вмістом еластичних волокон. Забезпечує стійкість до деформації та зберігає первісну форму чохла матраца протягом усього терміну експлуатації виробу. Тканина не електризується, приємна на дотик, дарує відчуття ніжності та повного розслаблення під час відпочинку.
Регламентована висота матраца - 18 см. Рекомендоване навантаження моделі - 120 кг. на односпальне місце. Гарантія – 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nikelly |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 18 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 160 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Тип матраца | безпружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнення матраца | анатомічна піна, латекс, ортопедична піна, піна Orthogel |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
- Ціна: 15 441 ₴

