Матрац ортопедичний Keiko Mori 180x190 см (19978)




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги матраца Keiko Mori:
Матрац Emerald Tropic - високоортопедичний матрац з унікальною комбінацією матеріалів, що дозволяє зберегти максимально правильне положення хребта під час сну.
Також модель має наступні переваги:
- ортопедичний і анатомічний ефект
- екологічно чистий
- циркуляція повітря
- гарантія 40 місяців
Використовуються матеріали у матраці Keiko Mori:
У даній моделі використані наступні матеріали:
- Пінополіуретан Ortofoam - Екологічно чистий, нетоксичний, довговічний та гіпоалергенний матеріал. Забезпечує комфортне та природне становище тіла людини під час сну. Головна перевага матеріалу в регулярній комірчастій структурі (всі осередки одного діаметра), завдяки якій оптимально розподіляється навантаження на тіло і відбувається вільна циркуляція повітря всередині виробу. Матеріал досить жорсткий, довговічний і зберігає свої властивості за будь-якої температури.
- Основний блок із Highfoam. Матеріал з чудовими ортопедичними властивостями і високою зносостійкістю. Забезпечує рівномірний розподіл ваги, створюючи комфортну основу для відпочинку.
- Кокосова койра - Є одним із найкращих природних настилів для матраца. Цей матеріал виробляється шляхом скріплення волокон кокосового горіха натуральним латексним складом. Завдяки своїй волокнистій структурі має відмінну природну вентильованість і прекрасний теплообмін. Кокосова койра абсолютно безпечна для здоров'я, екологічно чиста та гіпоалергенна. Головне завдання кокосової койри у складі матраца – підвищення ортопедичного ефекту шляхом створення додаткової поверхневої жорсткості, а також продовження терміну служби матраца за рахунок кращого розподілу тиску між сусідніми шарами інших настилів.
- Q-Dry&Soft - легкий і водночас щільний матеріал, що містить у своєму складі натуральні волокна. Тканина добре проводить повітря і вологу, має антимікробні та антистатичні властивості і дуже практична в експлуатації. Вона майже не здається, завдяки присутності еластичних волокон.
Регламентована висота матраца - 22 см.
Рекомендоване навантаження моделі - 150 кг. на односпальне місце. Жорсткість різностороня. Гарантія - 40 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Акант |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 22 см |
| Гарантійний термін | 40 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 150 кг |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, кокосова койра |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 180х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 180 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | комбінованої жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 1 | стрейч трикотаж |
| Сторона чохла 2 | стрейч трикотаж |
- Ціна: 16 317,78 ₴

