Матрац ортопедичний Keiko Sono 170x190 см (119541)



ПЕРЕВАГИ МАТРАЦУ KEIKO SONO:
Високоортопедичний матрац Keiko Sono (Кейко Соно) з унікального матеріалу HIGHFOAM SENSE, що дозволяє зберегти максимально правильне положення хребта під час сну. Матраци Keiko відрізняється підвищеними ортопедичними властивостями, завдяки інноваційній еластичності, пружності та здатністю мікроточкового розподілу тиску. Вони допомагають вирішити проблеми з поганою поставою, усунути біль у спині та суглобах, подарувати повноцінний сон.
Легкість в використанні – гарантується відсутністю пружин, що знижує вагу матраца і робить його зручним для перенесення. Завдяки вакуумній упаковці та скрутці матрац легко занести у будь-яку оселю. Стійкість до вологи і перепадів температур – під впливом опалення наповнювач матраца не пересихає, а в холодну пору року не вбирає зайву вологу.
Матрац має і інші достоїнства:
- Ступінь жорсткості – нижче середньої (II).
- Максимальне навантаження – 140 кг.
- Висота – 22 см.
- Чохол на блискавці.
- Доставляється в скрутці
ВИКОРИСТАНІ МАТЕРІАЛИ В МАТРАЦІ KEIKO SONO:
- Пінополіуретан Highfoam Sense.
- Тканина чохла Q-Dry&Soft.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Highfoam |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 22 см |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 170x190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 170 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнення матраца | анатомічна піна, високоеластична піна, ортопедична піна, піна Air Foam, піна Ecofoam |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 1 | стрейч трикотаж |
| Сторона чохла 2 | стрейч трикотаж |
- Ціна: 16 598,56 ₴

