Матрац ортопедичний Keiko Yume 120x200 см (19935)




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги матраца Keiko Yume:
Пружинний Keiko Yume - це високоякісний матрац, розроблений для найкращого комфорту та підтримки під час сну. Його конструкція допоможе вам засинати спокійно та повноцінно відновлювати сили.
Також модель має наступні переваги:
- ортопедичний і анатомічний ефект
- екологічно чистий
- циркуляція повітря
- гарантія 40 місяців
Використовуються матеріали у матраці Keiko Yume:
У даній моделі використані наступні матеріали:
- Пінополіуретан Ortofoam - Екологічно чистий, нетоксичний, довговічний та гіпоалергенний матеріал. Забезпечує комфортне та природне становище тіла людини під час сну. Головна перевага матеріалу в регулярній комірчастій структурі (всі осередки одного діаметра), завдяки якій оптимально розподіляється навантаження на тіло і відбувається вільна циркуляція повітря всередині виробу. Матеріал досить жорсткий, довговічний і зберігає свої властивості за будь-якої температури.
- Незалежний пружинний блок С-Rich - Блок незалежних пружин, який складається з циліндричних або бочкоподібних пружин (256 пружин/м2), в якому кожна пружина поміщена в окремий мішечок (мішечки склеєні між собою) і прогинається незалежно від інших. Така структура дозволяє рівномірно розподіляти тиск на тулуб людини і точково підтримувати хребет в правильному анатомічному положенні. Це створює яскраво виражений ортопедичний ефект та гарантує здоровий та комфортний сон. Незалежний пружинний блок С-Rich посилений двома рамками зі сталі, має підвищену міцність та термін експлуатації.
- Трикотаж Q-Dry and Soft - Преміальний трикотаж Q-Dry&Soft забезпечує комфортну температуру тіла під час відпочинку. Технологія Q-Dry & Soft розроблена компанією Бойтекс, розпочала нову еру стрейчевих тканин з ідеальною абсорбцією та шовковистим відчуттям дотику. Q-Dry & Soft - це технологія, яка змінить Ваше уявлення про матрац за рахунок переконливих доказів неперевершеної якості та оптимального комфорту для сну.
Регламентована висота матраца - 20 см.
Рекомендоване навантаження моделі - 140 кг. на односпальне місце. Жорсткість середня. Гарантія - 40 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Акант |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 20 см |
| Гарантійний термін | 40 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Наповнення матраца | пінополіуретан |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 120х200 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 120 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 1 | стрейч трикотаж |
| Сторона чохла 2 | стрейч трикотаж |
- Ціна: 7 400 ₴

