Матрац ортопедичний Kiddy Cocos 60x120 см (18916)


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ МАТРАЦА KIDDY COCOS:
Дитячий безпружинний кокосовий матрац Kiddy Cocos - це ортопедичний безпружинний матрац для комфортного відпочинку та здорового сну вашого малюка. Він має безкаркасну конструкцію і виготовлений із перевірених матеріалів.
Матрац має масу переваг:
- ортопедичний і анатомічний ефект
- екологічно чистий
- циркуляція повітря
- резинки-фіксатори по кутах
ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ МАТЕРІАЛИ У МАТРАЦІ KIDDY COCOS:
Для виготовлення виробу використані наступні наповнювачі і тканини:
- Чохол - виготовлений з м'якої трикотажної тканини, , яка приємна на дотик і легко знімається для прання, забезпечуючи додатковий комфорт і гігієну.
- Синтефлекс — унікальний склад матеріалу, що складається з шарів полімерної плівки та волокнистого матеріалу, забезпечує вільну циркуляцію повітря й запобігає затримці вологи всередині матраца.
- Спанбонд — екологічно чистий матеріал високої міцності, використовується для ізоляції пружинних блоків матраца, має високу стійкість до різних впливів.
- Піна Airyfoam, що дихає - має чудову пропускну здатність повітря і високу еластичність, забезпечуючи комфортне положення тіла та довговічність. Вирізняється довговічністю і високим ступенем стійкості до тривалих навантажень.
- Кокосова койра, просочена латексом натуральний матеріал, виготовлений із волокон кокосового горіха, які просякнуті натуральним латексом. Цей матеріал чудово справляється із завданням збільшення жорсткості спального місця, забезпечуючи оптимальну підтримку для вашого тіла під час сну.
Регламентована висота матраца - 9 см.
Рекомендоване навантаження моделі - до 50 кг. на односпальне місце. Жорсткість різностороня. Гарантія - 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Акант |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 9 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 140 кг |
| Наповнення матраца | спанбонд, кокосова койра, натуральний латекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 60х120 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 1 | стрейч трикотаж |
| Сторона чохла 2 | стрейч трикотаж |
- Ціна: 1 987,30 ₴

