Матрац ортопедичний Kiddy Cocos-Latex 3/3 70x140 см (18965)


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ МАТРАЦА KIDDY COCOS-LATEX 3+3:
Помірно жорсткий дитячий матрац Kiddy Cocos Latex 3+3 - двостороння модель, яка має різні рівні жорсткості з різних боків. Батьки можуть вибирати між жорсткою і помірно м'якою стороною залежно від переваг і віку дитини. Це дає змогу забезпечити оптимальний рівень підтримки та комфорту для малюка.
Матрац має масу переваг:
- ортопедичний і анатомічний ефект
- екологічно чистий
- циркуляція повітря
- резинки-фіксатори по кутах
ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ МАТЕРІАЛИ У МАТРАЦІ KIDDY COCOS-LATEX 3+3:
Для виготовлення виробу використані наступні наповнювачі і тканини:
- Чохол - виготовлений з м'якої трикотажної тканини, , яка приємна на дотик і легко знімається для прання, забезпечуючи додатковий комфорт і гігієну.
- Синтефлекс — унікальний склад матеріалу, що складається з шарів полімерної плівки та волокнистого матеріалу, забезпечує вільну циркуляцію повітря й запобігає затримці вологи всередині матраца.
- Спанбонд — екологічно чистий матеріал високої міцності, використовується для ізоляції пружинних блоків матраца, має високу стійкість до різних впливів.
- Натуральний латекс — спінений матеріал, вироблений у Бельгії. Основним компонентом є сік каучукового дерева. Його перфорована структура сприяє циркуляції повітря, що робить його дуже довговічним. Латекс використовується в подушках, топерах і матрацах преміумсегменту. Цей матеріал також має попит в алергіків, оскільки вважається гіпоалергенним.
- Кокосова койра, просочена латексом натуральний матеріал, виготовлений із волокон кокосового горіха, які просякнуті натуральним латексом. Цей матеріал чудово справляється із завданням збільшення жорсткості спального місця, забезпечуючи оптимальну підтримку для вашого тіла під час сну.
Регламентована висота матраца - 8 см.
Рекомендоване навантаження моделі - до 50 кг. на односпальне місце. Жорсткість різностороння. Гарантія - 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Акант |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 8 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 50 кг |
| Наповнення матраца | спанбонд, кокосова койра, натуральний латекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 70х140 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 140 см |
| Ширина | 70 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | комбінованої жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 1 | стрейч трикотаж |
| Сторона чохла 2 | стрейч трикотаж |
- Ціна: 5 222,85 ₴

