Матрац ортопедичний Kiddy Cocos-Memory 63x125 см (18952)


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ МАТРАЦА KIDDY COCOS-MEMORY:
Матрац ортопедичний дитячий Kiddy Cocos Memory - це ортопедичний безпружинний матрац для здорового сну вашого малюка. Однією з ключових переваг цього матраца є його двостороння жорсткість. Батьки можуть вибирати між жорсткою і помірно м'якою стороною залежно від переваг і віку дитини.
Матрац має масу переваг:
- ортопедичний і анатомічний ефект
- екологічно чистий
- циркуляція повітря
- резинки-фіксатори по кутах
ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ МАТЕРІАЛИ У МАТРАЦІ KIDDY COCOS-MEMORY:
Для виготовлення виробу використані наступні наповнювачі і тканини:
- Чохол - виготовлений з м'якої трикотажної тканини, , яка приємна на дотик і легко знімається для прання, забезпечуючи додатковий комфорт і гігієну.
- Синтефлекс — унікальний склад матеріалу, що складається з шарів полімерної плівки та волокнистого матеріалу, забезпечує вільну циркуляцію повітря й запобігає затримці вологи всередині матраца.
- Спанбонд — екологічно чистий матеріал високої міцності, використовується для ізоляції пружинних блоків матраца, має високу стійкість до різних впливів.
- Піна Memory — адаптується до контурів тіла, забезпечуючи м'яку опору та створюючи відчуття плавання в матраці завдяки реакції на тепло людського тіла. Це сприяє полегшенню точкових тисків і розслаблення м'язів, що робить сон комфортнішим і затишнішим.
- Піна Airyfoam, що дихає, - має чудову пропускну здатність повітря і високу еластичність, забезпечуючи комфортне положення тіла та довговічність. Вирізняється довговічністю і високим ступенем стійкості до тривалих навантажень.
- Кокосова койра, просочена латексом натуральний матеріал, виготовлений із волокон кокосового горіха, які просякнуті натуральним латексом. Цей матеріал чудово справляється із завданням збільшення жорсткості спального місця, забезпечуючи оптимальну підтримку для вашого тіла під час сну.
Регламентована висота матраца - 8 см.
Рекомендоване навантаження моделі - до 50 кг. на односпальне місце. Жорсткість різностороня. Гарантія - 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Акант |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 8 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 50 кг |
| Наповнення матраца | спанбонд, кокосова койра, натуральний латекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 65х125 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 125 см |
| Ширина | 63 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 1 | стрейч трикотаж |
| Сторона чохла 2 | стрейч трикотаж |
- Ціна: 2 042,86 ₴

