Матрац ортопедичний Kiddy Latex-Memory 63x125 см (18963)


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ МАТРАЦА KIDDY LATEX-MEMORY:
Матрац ортопедичний дитячий Kiddy Latex Memory - двостороння модель, яка має різні рівні жорсткості з різних боків. Батьки можуть вибирати між жорсткою і помірно м'якою стороною залежно від переваг і віку дитини. Це дає змогу забезпечити оптимальний рівень підтримки та комфорту для малюка.
Матрац має масу переваг:
- ортопедичний і анатомічний ефект
- екологічно чистий
- циркуляція повітря
- резинки-фіксатори по кутах
ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ МАТЕРІАЛИ У МАТРАЦІ KIDDY LATEX-MEMORY:
Для виготовлення виробу використані наступні наповнювачі і тканини:
- Чохол - виготовлений з м'якої трикотажної тканини, , яка приємна на дотик і легко знімається для прання, забезпечуючи додатковий комфорт і гігієну.
- Синтефлекс — унікальний склад матеріалу, що складається з шарів полімерної плівки та волокнистого матеріалу, забезпечує вільну циркуляцію повітря й запобігає затримці вологи всередині матраца.
- Спанбонд — екологічно чистий матеріал високої міцності, використовується для ізоляції пружинних блоків матраца, має високу стійкість до різних впливів.
- Натуральний латекс — спінений матеріал, вироблений у Бельгії. Основним компонентом є сік каучукового дерева. Його перфорована структура сприяє циркуляції повітря, що робить його дуже довговічним. Латекс використовується в подушках, топерах і матрацах преміумсегменту. Цей матеріал також має попит в алергіків, оскільки вважається гіпоалергенним.
- Піна Airyfoam, що дихає, - має чудову пропускну здатність повітря і високу еластичність, забезпечуючи комфортне положення тіла та довговічність. Вирізняється довговічністю і високим ступенем стійкості до тривалих навантажень.
- Піна Memory — адаптується до контурів тіла, забезпечуючи м'яку опору та створюючи відчуття плавання в матраці завдяки реакції на тепло людського тіла. Це сприяє полегшенню точкових тисків і розслаблення м'язів, що робить сон комфортнішим і затишнішим.
Регламентована висота матраца - 9 см.
Рекомендоване навантаження моделі - до 50 кг. на односпальне місце. Жорсткість низька. Гарантія - 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Акант |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 9 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 50 кг |
| Наповнення матраца | спанбонд, натуральний латекс |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 65х125 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 125 см |
| Ширина | 63 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 1 | стрейч трикотаж |
| Сторона чохла 2 | стрейч трикотаж |
- Ціна: 3 602,97 ₴

