Матрац ортопедичний Kiddy Mega Memory-Cocos 60x120 см (18958)


ПЕРЕВАГИ МАТРАЦА KIDDY MEGA MEMORY-COCOS:
Матрац ортопедичний дитячий Kiddy Mega Memory Cocos — це ортопедичний безкаркасний матрац для здорового сну вашого малюка. Однією з ключових переваг цього матраца є його двостороння модель із різною жорсткістю. З одного боку матрац має тверду поверхню, а з іншого — помірно м'яку. Це дає змогу батькам вибирати відповідний бік залежно від уподобань і віку дитини. Такий дизайн забезпечує оптимальний рівень підтримки та комфорту для малюка, даючи змогу адаптувати матрац до індивідуальних потреб і уподобань дитини в різні періоди її розвитку.
Матрац має масу переваг:
- ортопедичний і анатомічний ефект
- екологічно чистий
- циркуляція повітря
- резинки-фіксатори по кутах
ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ МАТЕРІАЛИ У МАТРАЦІ KIDDY MEGA MEMORY-COCOS:
Для виготовлення виробу використані наступні наповнювачі і тканини:
- Чохол - виготовлений з м'якої трикотажної тканини, , яка приємна на дотик і легко знімається для прання, забезпечуючи додатковий комфорт і гігієну.
- Синтефлекс — унікальний склад матеріалу, що складається з шарів полімерної плівки та волокнистого матеріалу, забезпечує вільну циркуляцію повітря й запобігає затримці вологи всередині матраца.
- Спанбонд — екологічно чистий матеріал високої міцності, використовується для ізоляції пружинних блоків матраца, має високу стійкість до різних впливів.
- Піна Memory — адаптується до контурів тіла, забезпечуючи м'яку опору та створюючи відчуття плавання в матраці завдяки реакції на тепло людського тіла. Це сприяє полегшенню точкових тисків і розслаблення м'язів, що робить сон комфортнішим і затишнішим.
- Піна Airyfoam, що дихає - має чудову пропускну здатність повітря і високу еластичність, забезпечуючи комфортне положення тіла та довговічність. Вирізняється довговічністю і високим ступенем стійкості до тривалих навантажень.
- Кокосова койра, просочена латексом натуральний матеріал, виготовлений із волокон кокосового горіха, які просякнуті натуральним латексом. Цей матеріал чудово справляється із завданням збільшення жорсткості спального місця, забезпечуючи оптимальну підтримку для вашого тіла під час сну.
Регламентована висота матраца - 12 см.
Рекомендоване навантаження моделі - до 50 кг. на односпальне місце. Жорсткість різностороння. Гарантія - 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurosleep |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 12 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 50 кг |
| Наповнення матраца | спанбонд, кокосова койра |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 60х120 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 1 | стрейч трикотаж |
| Сторона чохла 2 | стрейч трикотаж |
- Ціна: 2 827,21 ₴

