Матрац ортопедичний Kiss 180x190 см (19132)


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ МАТРАЦА КІСС:
Відчуйте справжню насолоду від якісного сну з ортопедичним матрацом Kiss. Створений для тих, хто цінує комфорт і здоров'я, цей безпружинний матрац адаптується до вашого тіла, забезпечуючи оптимальну підтримку і розслаблення під час сну. Завдяки інноваційним матеріалам і продуманій конструкції, Romance Kiss дарує відчуття легкості та релаксації щоночі.
Матрац має масу переваг:
- ортопедичний і анатомічний ефект
- екологічно чистий
- циркуляція повітря
- резинки-фіксатори по кутах
ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ МАТЕРІАЛИ У МАТРАЦІ КІСС:
Для виготовлення виробу використані наступні наповнювачі і тканини:
- Memory Blue Gel: Інноваційний матеріал з ефектом пам'яті, який точно підлаштовується під форму вашого тіла, забезпечуючи максимальну підтримку і комфорт. Завдяки гелевим вставкам зберігається оптимальна температура під час сну.
- Трикотаж Crystal Tex. Для створення чохла використовується м'яка трикотажна тканина Crystal Tex із волокнами віскози. Тканина легко пропускає повітря та випаровує зайву вологу, створюючи комфортний мікроклімат для шкіри людини. А у поєднанні з наповнювачем, після стьобання виходить преміальний та приємний чохол Luxe Romance.
- Синтепон. Це нетканий матеріал, який створюється із суміші різноманітних поліефірних волокон, скріплених термічним або голкопробивним способом. Саме завдяки цьому розпушеному силіконізованому волокну матрац виходить м'яким, об'ємним, легким та дуже зручним у використанні, а також покращується циркуляція повітря у чохлі матраца.
- Спанбонд. Нетканий, екологічно чистий, дуже міцний матеріал, здатний витримувати великі навантаження. Він характеризується високими експлуатаційними характеристиками: стійкістю до зминання, високих і низьких температур, впливу води. У чохлі матраца виконує функцію фіксації внутрішніх наповнювачів при його наскрізному стеганні.
- Піна Grey Stone Foam.Спеціальний вид ортопедичної піни з високою щільністю та збільшеним індексом жорсткості, що повністю виготовлена з високоякісних компонентів. Ідеально підходить для надійної ортопедичної підтримки тіла на матраці. Дана піна відрізняється покращеною еластичністью та довговічністю в порівнянні зі стандартними марками.
- Double Orange Foam HD: Високощільна піна, яка додає додаткову пружність і підтримку, сприяє довговічності матраца і підвищує зручність під час сну.
Регламентована висота матраца - 24 см.
Рекомендоване навантаження моделі - без обмежень на односпальне місце. Жорсткість висока. Гарантія - 10 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Акант |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 24 см |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Наповнення матраца | спанбонд, синтепон |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 180х190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 180 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 1 | стрейч трикотаж |
| Сторона чохла 2 | стрейч трикотаж |
- Ціна: 22 641,90 ₴

