Матрац ортопедичний Largo Opti Slim 70x150 см (19809)




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги матраца Largo Opti Slim:
Largo Opti Slim - сучасний багатофункціональний матрац. Демонструє високі експлуатаційні характеристики, забезпечує гідний рівень ортопедичної підтримки тіла і дарує необхідний для міцного і спокійного сну комфорт і затишок.
Також модель має наступні переваги:
- ортопедичний і анатомічний ефект
- екологічно чистий
- циркуляція повітря
- гарантія 18 місяців
Використовуються матеріали у матраці Largo Opti Slim:
У даній моделі використані наступні матеріали:
- Пінополіуретан Ortofoam, якому властиве як рівномірний розподіл навантаження для розслаблення м'язів організму, так і відмінна повітропроникність.
- Обтягнутий наповнювач міцним та довговічним знімним чохлом із стрейчу, який при виробництві був просочений спеціальними складами, що забезпечують їй бактерицидні та інсектицидні властивості.
Регламентована висота матраца - 12 см.
Рекомендоване навантаження моделі - 120 кг. на односпальне місце. Жорсткість середня. Гарантія - 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Акант |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 12 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Наповнення матраца | пінополіуретан |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 70х150 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 70 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 1 | стрейч трикотаж |
| Сторона чохла 2 | стрейч трикотаж |
- Ціна: 2 515,57 ₴

