Матрац ортопедичний Largo Pocket Cocos 120x200 см (19908)



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги матраца Largo Pocket Cocos:
Матрац Largo Pocket Cocos - це продукт, який має різну жорсткість на кожному боці. У ньому використовується незалежний пружинний блок «C-Rich», який посилено укріплений двома металевими рамками. Кожна пружина «C-Rich» насичена мікроелементами вуглецю, що підвищує міцність і рівномірно розподіляє навантаження, що зі свого боку подовжує термін служби матраца.
Також модель має наступні переваги:
- ортопедичний і анатомічний ефект
- екологічно чистий
- циркуляція повітря
- гарантія 18 місяців
Використовуються матеріали у матраці Largo Pocket Cocos:
У даній моделі використані наступні матеріали:
- Незалежний пружинний блок «C-Rich» посилений двома металічними рамками Кожна з пружин «C-Rich» вироблена за технологією насичення мікроелементами вуглецю. Саме цей елемент відповідає за покращення міцності кожної пружини, рівномірно розподіляючи навантаження та, відповідно, подовжуючи строк життя матрацу.
- 8-ми сантиметровий євро каркас-це рама з поролону, встановлена по периметру пружинного блоку, робить матрац більш жорстким по периметру, попереджає деформацію країв, дозволяє підтримувати правильну форму матраца і продовжити термін експлуатації.
- Наповнювач пінополіуретан Ortofoam має регулярну комірчасту структуру (тобто всі комірки одного діаметра)
- Термовойлок - це щільний матеріал, отриманий за спеціальною технологією, шляхом термічної обробки та пресування синтетичних і натуральних волокон. Служить жорсткої ізолюючої прошарком між пружинами і м'якими наповнювачами.
- Кокосова койра - це натуральний матеріал із спресованих волокон кокосового горіха. Використовується для додавання матрацу жорсткості.
Регламентована висота матраца - 19 см.
Рекомендоване навантаження моделі - 120 кг. на односпальне місце. Жорсткість різностороння. Гарантія - 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Акант |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 19 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, кокосова койра, повсть, термоповсть |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 120х200 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 120 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | комбінованої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
- Ціна: 5 815,38 ₴

