Матрац ортопедичний Laviano Spring Latex-Cocos 180x190 см (18644)

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ МАТРАСА LAVIANO SPRING "LATEX-COCOS":
Laviano Spring Latex-Cocos - це втілення натуральних матеріалів і сучасних технологій, які гарантують найкращий сон кожної ночі.
ВИКОРИСТАНІ МАТЕРІАЛИ В МАТРАСІ LAVIANO SPRING "LATEX-COCOS":
Внутрішнє наповнення виробу наведено такими матеріалами:
- Тканина трикотаж з подвійним об'ємним стьобанням забезпечує матрацу елегантний вигляд та максимальну міцність.
- Спанбонд - матеріал, що прикріпляється до чохла з внутрішньої сторони, для підвищення експлуатаційних властивостей конструкції чохла
- Сінтефлекс - матеріал, що знаходиться по конструкції під тканиною чохла, призначений для безперешкодної циркуляції повітря. Завдяки об'ємній структурі, створює повітряну подушку між тілом людини і наповнювачами, тим самим підвищуючи комфорт сплячої людини.
- Натуральний латекс - це екологічно чистий матеріал, який надає оптимальну підтримку та забезпечує комфортний сон.
- Натуральна латексована кокосова койра - це природний матеріал, який додає додаткову жорсткість та підтримку, а також забезпечує вентиляцію для здорового мікроклімату під час сну.
- Термовойлок - це нетканий текстильний матеріал, що складається з волокон натуральної бавовни, який якісно ізолює пружинний блок від матеріалу наповнювача верхнього шару, надає йому високі показники довговічності та фізичної зносостійкості, забезпечує по всій поверхні матраца однаковий тиск пружин на людське тіло.
- Основа з еластичної піни та система "Pocket Spring" забезпечують незалежну підтримку для кожної частини вашого тіла, розподіляючи тиск рівномірно і зменшуючи рухи партнера під час сну.
- Система незалежного сну "Laviano Comfort Sleep" та 3D система "Aero Max" по периметру матрацу забезпечують вентиляцію та здоровий мікроклімат під час сну, гарантуючи максимальний комфорт і відпочинок.
Регламентована висота матраца - 26 см . Рекомендоване навантаження моделі - до 180 кг на односпальне місце. Гарантія – 18 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Акант |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 26 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 180 кг |
| Наповнення матраца | натуральний латекс, повсть, кокосова койра, термоповсть, спанбонд |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 180х190 |
| Тип матраца | пружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 180 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
| Сторона чохла 1 | стрейч трикотаж |
| Сторона чохла 2 | стрейч трикотаж |
- Ціна: 22 862,61 ₴

