Матрац ортопедичний Lento Presto 80x150 см (112010)




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЕВАГИ МАТРАСУ LENTO PRESTO / ПРЕСТО:
Матрац із середнім ступенем жорсткості сторін. Пінополіуретан Ortofoam – екологічно чистий матеріал, що забезпечує комфортне та природне положення тіла.Структура комірок наповнювача оптимально розподіляє навантаження, дозволяє вільно циркулювати повітрю всередині.
Знімний чохол із стьобаної стрейчевої тканини забезпечує додатковий комфорт.
Матрац має й інші переваги:
- Матрац із cереднім ступенем жорсткості сторін
- Основа матраца із матеріалу Ortofoam має високі показники ортопедичності та зносостікості
- Ortofoam – це екологічно чистий матеріал, що забезпечує комфортне і природне положення тіла людини під час лежання. Головна перевага матеріалу складається в комірчатій структурі
- Структура комірок оптимально розподіляє навантаження тіла під час лежання, дає змогу вільно циркулювати повітрю всередині виробу, не викликає алергії .
- Чохол незнімний із жакардової тканини
ВИКОРИСТАНІ МАТЕРІАЛИ В МАТРАСІ LENTO PRESTO / ПРЕСТО:
- Внутрішнє наповнення виробу наведено такими матеріалами:
- Чохол:
- Тканина Жаккард-неймовірно приємною текстурою та доводить правильність вибору відмінною зносостійкістю. Він не меніться, не схильний до стирання та вицвітання. А за рахунок високої повітропроникності він подарує однаково комфортні відчуття взимку та влітку, незалежно від температури та вологості у приміщенні.
- Основа матраца з матеріалу Ortofoam має високі показники ортопедичності та зносостійкості.
- Ortofoam – це екологічно чистий матеріал, що забезпечує комфортне та природне становище тіла людини під час лежання. Головна перевага матеріалу полягає в пористій структуріСтруктура осередків оптимально розподіляє навантаження тіла під час ежання, дозволяє вільно циркулювати повітря всередині виробу, не викликає алергії.
- Масажний шар з одного боку матраца має ефект, що розлабірує, і робить відпочинок ще більш комфортним.
- Тканина Жаккард-неймовірно приємною текстурою та доводить правильність вибору відмінною зносостійкістю. Він не меніться, не схильний до стирання та вицвітання. А за рахунок високої повітропроникності він подарує однаково комфортні відчуття взимку та влітку, незалежно від температури та вологості у приміщенні.
Регламентована висота матраца - 12 см. Рекомендоване навантаження моделі - до 120 кг. на односпальне місце. Гарантія – 18 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Highfoam |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 12 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Наповнення матраца | пінополіуретан |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 80х150 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 150 см |
| Ширина | 80 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
- Ціна: 2 245,04 ₴

