Матрац ортопедичний Lento Ritmo 170x190 см (112229)




ПЕРЕВАГИ МАТРАСУ LENTO RITMO / РІТМО:
Представляємо новинку - безпружинний ортопедичний матрац Lento Ritmo від виробника HighFoam / ХайФом. Це оптимальна модель за співвідношенням ціни та якості, що має достатньо хороші ортопедичні властивості. Її особливістю є приваблива ціна та сучасний метод пакування у вакуумній упаковці скрученої в рулон. Це дозволяє зберегти гігієнічні властивості та цілісність виробу при транспортуванні, а також зменшити витрати на транспортування. Модель має середню жорсткість з ухилом до жорсткого.
Цей матрац є ідеальним вибором завдяки його відмінним характеристикам та зручності.Одна половина матраца виготовлена з пінополіуретану Highfoam Rebound, що забезпечує максимальний комфорт та підтримку для тіла під час сну. Друга половина виконана з Ortofoam, що забезпечує правильну підтримку для спини та хребта.
Матрац має й інші переваги:
- Пінополіуритан Ortofoam;
- Симетричне наповнення;
- Тканина Жаккард;
- Двосторонній матрац;
- Ортопедичний та анатомічний ефект
ВИКОРИСТАНІ МАТЕРІАЛИ В МАТРАСІ LENTO RITMO / РІТМО:
Внутрішнє наповнення виробу наведено такими матеріалами:
- Чохол:
- Тканина Жаккард - неймовірно приємною текстурою та доводить правильність вибору відмінною зносостійкістю. Він не меніться, не схильний до стирання та вицвітання. А за рахунок високої повітропроникності він подарує однаково комфортні відчуття взимку та влітку, незалежно від температури та вологості у приміщенні.
- Ортопедична піна Ortofoam - це ортопедична піна, матеріал з подвійною комірчастою структурою, грамотно підлаштовується під хребет, дозволяючи якісно виспатися. Матеріал вологостійкий, безпечний (нетоксичний, гіпоалергенний), витримує значні тривалі навантаження, має мікромасажний ефект.
- Піна Highfoam Rebound - пінополіуретановий продукт нового покоління з покращеними характеристиками зносостійкості. Високотехнологічний процес виробництва пінополіуретану Highfoam Rebound дозволяє створювати універсальну піну підвищеної жорсткості із збереженням еластичних властивостей. Такий матеріал має ряд неперевершених переваг, які роблять його популярним як у виробництві матраців.
- Тканина Жаккард - неймовірно приємною текстурою та доводить правильність вибору відмінною зносостійкістю. Він не меніться, не схильний до стирання та вицвітання. А за рахунок високої повітропроникності він подарує однаково комфортні відчуття взимку та влітку, незалежно від температури та вологості у приміщенні.
Регламентована висота матраца - 16 см. Рекомендоване навантаження моделі - до 130 кг. на односпальне місце. Гарантія – 18 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Highfoam |
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Висота | 16 см |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 120 кг |
| Наповнення матраца | пінополіуретан |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Розмір матраца, см | 170x190 |
| Тип матраца | безпружинний |
| Тип пружинного блоку матраца | незалежний пружинний блок "Pocket Spring" |
| Форма матраца | прямокутний |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | вакуумна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 170 см |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | комбінованої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | стрейч жаккард |
| Сторона чохла 2 | стрейч жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Виріб зручно транспортувати, очищати, провітрювати. Безшумність. Стійкість до навантажень. Експлуатаційні властивості. Протистояння. Ортопедичні властивості. Анатомічні властивості. Зовнішній вигляд Зносостійкість. Довговічність. |
- Ціна: 7 248,16 ₴

